nosi vlastne niekto tie " trendy" push up podprdy?

ncjh

nemyslim ze ide vzdy o zvysovanie sebavedomia ci o partnera. ked sa zeny maluju aby sa prikraslili alebo zvyrqznili nieco na sebe, alebo ked si dajt miniaturne saty ci nohavice je to v poriadku. ale ked si zena s malymi prsiami da push upku aby si upravila tvar prs, tak uz su to podlA vas komplexy alebo zly priatel lebo dovoli priatelke nosit push upky .

alenka_maxova

Sisi, ja tiez nemam obrovske prsia ale rozhodne kvoli tomu netrpim a nemam z toho znizene sebavedomie. Mojmu priatelovi sa pacia a pacia sa predovsetkym mne, cize si dovolim okritizovat vypchavky :) Cisto logicky ich nepotrebujem, kedze som spokojna s tym co mam. A presne taku ma moj priatel chce :) Bez komplexov :) Obcas ho prekvapim niecim, co by sa tiez dalo zaradit medzi push up, ale okamzite to leti dole :) Takze sa tomu uplne nevyhybam, len mi to pride casto zbytocne. Zalezi to aj od partnera, aj od toho, ako vnimate vlastne telo. Ale opakujem, pokial to niekomu pomaha zvysovat sebavedomie, preco nie :)

SissiSalient

ja tiež nosievam pretože nemám vlastné prsia ktoré by som si dokázala vytlačiť až pod krk ako väčšina báb s veľkými kozami a takto mi aspoň trochu vynikne dekolt .. myslím že tieto push upky vymysleli presne pre baby ktoré majú s týmto problém a úprimne závidím tým ktoré si môžu dovoliť takéto push up okritizovať :)

alenka_maxova

ja nosim len take pradlo, ktore nema niekolko centimetrovu vrstvu vypchavok. Pride mi to strasne trapne sa vypchavat a vecer si tu hrozu davat zo seba dole :) Ale chapem, ze to niektorym babam pomaha pri zvysovani sebavedomia a ze sa tak citia lepsie. Nikdy by som si to napriklad na seba nedala na prvom rande. Chlap sa nevie vynadivat na tie "zdvihnute zvacsene" prsia a ked sa to nahodou prehupne do hlbsieho vztahu a caka ich prva spolocna noc, nechcela by som vidiet jeho sklamanie, ked da dole "zazracnu" podprdu :D V dlhsom vztahu je to vsak v pohode :)

Samantabb

ja nenosím len veľmi príležitostne,totiž mám také menšie Cčka a v pohode si vystačím s klasickou podprsenkou i keď ten pekný dekolt s push up ma láka ale strašne ma v tom prsia bolia - na nevydržanie a na druhej strane prsia v takej podprsenke trpia lebo tam su natlačene - moja skúsenosť

M 25

ja také rada nosím, bud gelová vyplň, alebo klasická látková.. prsia v nej krásne vyniknú a dobre sa cítim .. a samozrejme, o niečo aj zväčšia objem a dobre to vyzerá v tričku s výstrihom :)