Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čistenie uši olejom??? :)

Príspevok v téme: Čistenie uši olejom??? :)
Čokoládka :)

Ahojte decká,

včera sa mi stala veľmi nepríjemná vec.Ohluchla som na jedno uško,len tak z ničiho nič.Potom nasledovala stres-panika-hystéria a pohotovosť.:DNebolo to nič vážne,len zapchatý zvukovod.Hanbila som sa ako divá sviňka.Vyzeralo to akoby si nečistím ušká.A ja furt každý deň.:)Ale lekárka mi hneď povedala,že to s hygienou nič nemá,že mám anatomicky malé uši a tým pádom aj zvukovody také malé/úzke,že si nemám šancu vyčistiť poriadne ucho a len si to tam nejako zatláčam.Zakázali mi používať tyčinky do uší a ešte ma aj vyhrešili,že som si kúpila taký oj*b ako je Audisprey za 9 eur.:DVraj je to chobotina na entú (veď ani mi to nepomohlo).Boli tam traja ORL-lekári a boli rozhorčení ako takýto odžub môžu predávať v lekárni.Vraj najlepšie je do ucha kvapnúť kvapôčku jedlého olivového oleja alebo arganového.:OFakt?Máte s tým niektorá skúsenosť?Ja to nechápem.Mne to príde na hlavu dávať tam jedlý olej, aj keď len kvapku,ale vraj to rozpustí ten maz a potom už len z povrchu to tyčinkou vyčistiť.:)

Počuli ste niekto o tom?

Ďakujem za rady.

tstekvickats

býva relácie v TV Dr. Oz a on tiež vravel, že kvapku oleja do ucha a prstom vytrieť s nejakým bavlneným tričkom

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čistenie uši olejom??? :) - Fórum - ZDRAVIE.sk