Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Babske rady na privolanie menzesu

Nunu889

Prosim o odpoved pretoze sa toho dost obavam ze ked masturbujem ten mendzes nedostanem odpoviete mi niekto prosim?

Nunu889

Ahojte mam 13 a masturbujem nikdy som este mendzes nemala pokodi ma to neako a nemusela by som dostat menstruaciu prosim o odpoved PS:mala som vytoky asi pol roka a teraz nic ale mame rodinne problemi a mam s toho depky a stres mohlo by to byt aj kvôly tomu prosim o rady a odpoved

Bubl

Budem mat 13 a este nemam menzes co mam spravit aby som ho mala lebo som uz 7macka a vsetky moje spoluziacky ho maju prosim pomozte mi ho privolat
Dakujem

POtrebujem pomoc

Ja ani nepijem ani nefajčím, nedržím nijaké diéty, bola som aj u doktorky a ta vravela že za chvíľu to bude a čakám viac ako pol roka a furt nič. Žiadne prsia, ani menštruácia, nič :( Dnes sa ma kamarátka pýtala že kedy dostanem a ja taká, že mi to vychádza na budúci týždeň. Musím klamať :(

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Babske rady na privolanie menzesu - Fórum - ZDRAVIE.sk