Riedke vlasy - poradte :(

Príspevok v téme: Riedke vlasy - poradte :(
Bbiribbom

Ahojte baby, nepoznáte nejaký fakt obrý prípravok aby som mala husté vlasy ?

Mám riedke, dlhé vlasy no mám neskutocne malo vlasov, a stale mi vypadávajú. A to nehovorim ked si umývam vlasy! Vtedy mi vypadne neskutočné mnozstvo vlasov :(

Skúsila som aj šampony proti vypadávaniu, teraz pouzívam na hustotu, ale nič! nič nepomáha! :(

No čo teraz ? Mám si kúpit ten prípravok čo pouzívajú plešatí ľudia :D aby im dorástli vlasy :D ??

Fakt si neviem rady...
Chcela by som mat husté a hrubé vlasy, poradte :(

jklmk

trvalá opticky dosť zahustí..teda oveľa dosť...mne aj prestali tak padať

alebo hennu skus bezfarebnu, tá vlas obalí a bude hustejší

alexej

alebo ist na vysetrenie stitnej zlazy. lebo mozno je problem v tom. v takom pripade ziadny sampon ani vodicka nepomoze, musela by si brat lieky vnutorne na stitnu zlazu.

Jessi_1111

Zdravá výživa, šport a vhodný šampón. Napr. Syoss, neumývať vlasy každý deň. Keď tak tak aspoň každý druhý.

simka111

Skus si kúpiť bylinkový šampon a tonikum Naturfit bio, je trocha drahší. Najprv som si myslela že som zbytočne vyhodila peniaze, ale teraz mám vlasy zdravšie a hustejšie a celkovo majú oveľa žiarivejšiu farbu.

rybicka

Mozno ten kofeinovy sampon zlepsi situaciu s padanim vlasov(ospravedlnujem sa Sarah) ,ale dolezite je investovat do kvality buducich vlasov - vyzivovat ich zvnutra.

rybicka

Vypadavanie vlasov je vnutorna zalezitost, sampony to asi nevyriesia. Ja som na nejakom blogu o zlepseni kvality a rastu vlasov citala odporucanie brat multivitaminy pre tehotne zeny (pre-natal multivitamins). Asi maju vyssie davky biotinu a inych zloziek potrebnych na budovanie vlasov a kosti. Vyskusala som to a vlasy sa mi zlepsili. Tehotna nie som, ani neplanujem byt.

sarah

proti vypadavaniu sa mi osvedcili kofeinove sampony, napriklad v DM je sampon s kofeinom od Alverde, po 3-4 umytiach padali vyrazne menej, pripadne dost chvaly som pocula na ampulky od dixi, ale neskusala som, neviem posudit...

dobra vila

Ziadny pripravok neexistuje, aby ti vycarili z riedkych vlasov huste! Je to vec genetiky. Ak si ich mala stale riedke, aj ti take zostanu. Existuju iba triky, ktore ti mozu napomoct, aby tvoje vlasy vyzerali hustejsie...Mozno nejaky vhodny strih, vlasovy pripravok (ale to mas zas plno chemikalii a svoj ucel aj tak nesplni dokonale), alebo si daj trvalu :P