prečo na dobrých chlapcov každý serie ?

sweet_lolitta

pytas sa na fore na nazor a potom mi vynadas za reakciu?? nabuduce daj skor vediet, ze kto sem nema napisat.

Ci si sa identifikoval s mojim prispevkom a preto nemam pisat? :)

whatever - necudujem sa, ze na teba "zeny seru, aj ked si 'dobry' chlap". Porucam sa.

xxxxxxxxxxxx

ved prave v tom je ta zenska logika :))) kazda by chcela mat dobreho chlapa doma ale vadi jej plno veci, ked ma zleho tiez jej vadia veci :))) zena nikdy nebude spokojna na 100 % :-D a ked nahodou je spokojna vtedy je chlap nespokojny :-D

alchemist

sweet_lolitta

ja som myslel dobreho chlapa v zmysle povahovo (ziden grazel, bezocivec, zekarak a tak) nemal som na mysli slovo dobry z zmysle troťko ala budem chciet vediet tvoj nazor tak ti ho poviem :D co uz zavana nesvojpravnostovou :D

AdamKrt

Ale logicky to moc vyznam nedava.

Ak si chlap presadzuje svoj nazor na ukor priatelky, potom bude sebec vo viac oblastiach. Cize je velky predpoklad, ze zene ostanu oci pre plac...

A preco niekto robi zene, co jej na ociach vidi ? Trebars preto, lebo je zamilovany. Alebo vie, ze keby navrhol nieco on sam, nebude sa to pacit zene.

Niektori ludia su prisposobive povahy. Trebars u mna je to tak, ze samemu sa mi vselico nechce, ale vo dvojici uz ano. Lenze mam specificke zaujmy a viem, ze priatelka by sa pri nich nudila, lebo ju bavi nieco ine. Tak urobim kompromis a ju do svojich zalub netaham, lebo viem, ze k tomu by vztah nemala.

Tak si predstavte, ze chlap nechce pre zenu robit nic a bude si hladiet a presadzovat svoje zaluby. Trebars bude rybar. Pojde na rybacku, bude chytat cerviky, pitvat ryby. Alebo bude zbierat hmyz, znamky, robit si doma akvarko, ci bude sa zaujimat eletroniku, integrovane obvody atd. atd... Pochybujem, ze su to spolocne aktivity, co sa zenam pacia :) Plus kopec jedincov su mačovia, co radi v kolektive chlapov piskaju na zeny - pozeri. Alebo nahanaju sukne... No to uz vonkoncom nebude pre normalnu zenu :-DDD

Zato nejaky egoisticky sportovec, ktory robieva nejake sporty pri ktorych sa moze zena prejavit /alebo casto aj nie, ak je futbalista, hokejista atd./ je zaujimavejsi.

Uz si len spomeniem na slova jedneho kamarata:

"A potom prichadza plac a skripanie zubov..." :-D

sweet_lolitta

dobre to bolo napisane - s 'dobrym' chlapom sa da lahsie manipulovat, resp casto tej zene splni aj modre z neba a zena sa nemusi prilis snazit, tak ju to nebavi. A okrem ineho, co neznasam najviac je, ked chlap nema ziaden vlastny nazor, so vsetkym so mnou suhlasi. To potom vyzera aj debata s takym clovekom :D

xxxxxxxxxxxx

tak ako tu uz bolo spominane s tym suhlasim este k tomu dopisem ze vacsinou takymto slusnym a dobrym chyba respekt vacsinou. To je prave tym ze zena ma taku istotu a ten vztah nemusi nejako pestovat alebo ako by som to povedala. niekedy snad treba aj ukazat v sebe rebela...

alchemsit

alenka_maxova

ta trapi, ze ta zeny nedocenuju, alebo jedna konkretna ta nedocenuje - osbne toto ale viac menej som chcel pocut nazor zien na hore uvedenu otazku

alenka_maxova

alchemnist, ohohooo, tolko drahocenneho casu nemam, aby som si hladala v temach, co teba trapi :D :D Pytala som sa aktualne na tuto temu, lebo som nechapala, co chcel basnik povedat. To je akoby som tu zalozila temu - "Ano, ci nie? Odpovedzte je to surne" :D :D
Takze stale neviem, ci ta trapi, ze ta zeny nedocenuju, alebo jedna konkretna ta nedocenuje, alebo ze toto cele bolo len tvoje hlboke zamyslenie nad krutym muzskym udelom... :)