pre muzov - pojem krasna zena

george303

črty ako take preman niesu podstatne z takmer kazdeho typu postavy aj farby a dlzky vlasov sa da urobit pekna zena,...
Ale to co ma na zene uputa je drzosť spojená s inteligenciou :D Jedno bez druheho to je nanic ... Jednoducho mam rád take milé mrchy :D

arman

to sa neda opisat rozumom, nasa civilizacia je najviac charakteristicka tym, ze pletie stale rozum tam, kde ho netreba. :-) A vynechava ho tam, kde ho treba. :-)

alenka_maxova

Dzony_Bravo, pekne si to napisal :) Som sice zena, ale mam presne toto iste meritko na seba (a vlastne aj podla neho hodnotim zeny). Ocino mi od malicka vtlkal do hlavy, ze mam krasne ocka a nemusim sa malovat :D Prajem vsetkym dievcatkam takeho ocina, nielen ze to zvysuje sebavedomie, ale fakt si potom mozno nejedna uvedomi, ze je pekna aj bez tony make upu :)

Len s tymi pehami som sa akosi este nezmierila :D

Dzony_Bravo

Ja sa osobne chytam na prirodzenost. Ked ma dievca pekne tmave oci, je mi uplne jedno ake ma vlasy :) Oci su pre mna velmi dolezite. Rovnako nemam rad, ked sa velmi maluju, pretoze potom rano mozem ocakavat neprijemne prekvapenie. Niektore dievcata vyzeraju fakt ako bez tvare, ked nie su nalicene.

Mne sa pacia tie, ktore vyzeraju prirodzene a milo aj bez mejkapu :)

PS: Pehy su sexi :)

iggzik

co sa tyka vyzoru tak ja napriklad nemam rad namachlene a vycackane, aj prsa ked maju zvacsene.
V prvom rade pozeram tvar a vlasy potom postavu. Nezameriavam sa na farbu tych vlasov, musi to dokopy vyzerat dobre.
Co sa tyka postavy tak ziadne vychrdliny ani take z velkymi svalmi. Radsej nech ma dake oblinky ako vidiet kosti.. Ale nadvaha tiez ee o:)
Hodne dam aj na charakter -> namyslene, povrchne, materialne, take co na kazdom a vsetkom hned hladaju chybu a podobne 0 bodov u mna.

Len neviem co cakas, ze sa tu dozvies, kazdy ma rad nieco ine..

Alexmanko

Mozno chvilkovo je sexy postava zarokou niecoho, ale ked tu zenu lepsie spoznam a ma zlu povahu, bez urovne, skor ma zacne odpudzovat, napriklad u mna citova a psychicka povaha zeny velmi prevysuje fyzicku stranku lebo moze byt neviem aka pekna ale to mi nestaci.
Zena nemusi byt fyzicky stelesnena dokonalost ale svojou povahou vie prevysit aj hocake modelky.

Jajushhh

sandra 1111 bud si ista, ze nie som ziadna stokilova pizda ;) polozila som normalnu otazku, ktora si vyzaduje normalnu odpoved... skratka mam ten pocit, ze drviva vacsina muzov povazuje za krasne zeny prave tie, ktore maju sexi postavu a vyzyvavo sa obliekaju... cize tym padom ich vnimaju ako sexualny objekt, no napriek tomu o nich tvrdia, ze su krasne... je sexi telo zaruka krasy?