xanax neziaduci ucinok

sfrf

pionier hej :D fakt ze hrdost nenormalna :D... najradsej by som bol keby to slo bez vsetkeho lenze ono to vazne nieje len taka bezna trema :) ked si vsimnes davkovanie v letaku tak na uzkost sa uziva aj do 4mg... takze nesom natom asi az tak zle :D ale budem opatrnejsi teraz. kazdopadne dakujem vsetkym za vyjadrenia beriem na vedomie :)

Brumiiiiik

A je pravda, uvolni to, nie je to zle, ale pozor fakt na tu pamat, uz by som si nedavala zabudnes veci ktore by si inak nezabudol

Brumiiiiik

Ja som si davala ale na skusky, tiez trema a tak, ze na uvolnenie, ale prave bolo to horsie, lebo kedze som aj malo spala, tak prisiel na mna utlm, a mi vypadli veci :)))

parazitik

aha, tak ty si stary pionier uz, ked si si 2mg daval. to si vladal aj usta otvorit? wow :D mna uz po 0,25 zlahka uspava, po 2 to mam viac-menej iste. ale tak ty si asi ina vahova kategoria

sfrf

ja to praveze mam oskusane hlavne na prezentacie som to uzival. no jedine vtedy... a tu je tiez prezentacia tak preto. lenze vtedy islo o 2mg :)... tiez som nemal nejaky problem s premyslanim ale predsa je rozdiel prezentacia so slajdami kde mas napovedy a vediet si vybavit ten zvysok statnic. a mas pravdu budem mat cas tak hadam nepohorim :).. diky za info no ja si uz nejak skusim poradit. dam si nejaku prijatelnu davku :)

212

tak ja by som naozaj ten xanax neodporučala už len preto lebo mam s nim skusenost,ked tak by som odporučila guajacuran je to bezpečnejsie a nevynechava pamat pri tom,uvolnuje......

parazitik

ale este, ze ak si ho nikdy nebrala, tak si to vyskusaj tak tyzden-dva pred statnicami na necisto, ako zareagujes, nie ze ta totalne uspi

parazitik

praveze, ak si nikdy nic nebrala, 0,25 ti bude stacit urcite. alebo daj si hned ako vstanes jeden a potom pred odchodom z domu/pri prichode do skoly druhy- on zaucinkuje do 10min ak ho nebravas inak. ja som brala trosku vacsiu skalu psycho liekov, tak viem o tom svoje. teraz neberiem nic a jeden si sem tam dam na silnu uzkost a hej, zbavi ta aj tremy, to je dalsi podruzny prijemny fakt :) ale navodzuje taky stav akoby letargie, prijemnej unavy a rozmyslat sa da, ale nie nejak silno ostro, teda mozno si aj spomenies ale trva to trochu dlhsie ako bez neho, ale na statniciach budes mat kopec casu pri priprave, takze by to malo byt ok

sfrf

je mi jasne ze mi to s xanaxom nebude lepsie palit. samozrejme mi ide o potlacenie tremy :)... tiez sa mi jedna o statnice ale tak 0,25mg to by mi asi velmi nepomohlo som o nieco tazsi pripad :D to rovno na triezvo mozem ist....
uz pri tej davke si pocitovala nejake tazkosti s rozpamatavanim? ci si bola dokladne pripravena?

parazitik

da sa, da. ja som so xanaxom aj statnicovala :D ale tak to bola len 1tbl 0,25mg. krasne ta ukludni, salam parky, ale aj otupi, takze sa musis poriadne pripravit. ak sa naucis len tak narychlo, tak na to si taky mozog bude dooost tazko spominat. ak sa naucis v predstihu a mas hlbsie zaklady, v pohode