sny slabost tvrda hrcka

Príspevok v téme: sny slabost tvrda hrcka
mute

zdravim... som kazdy den strasne slaby uz asi 3 mesiace niekedy to je lepsie inokedy dost mizerne(nie unaveny SLABY)..boli dni ked som si nebol schopny zaviazat snurky a boli dni ked som vstal s energiou a mal som vcelku dobry den ale tych dobrych bolo malo mozno 3 dokopy...
mam za uchom dole (na krku) tvrdu hrcku ktora neboli ani nijak neprekaza mohlo by sa jednat o nador ? cca 1 cm siroka + som si vsimol na pravom litku akoby niejaky mensi opuch asi v strede s vnutornej strany ale mozno to je sval (na lavej nohe to nemam) a tiez v pravom litku pocitujem najviac ten divni pocit neviem to ani popisat je to akoby vam strpla noha preslo mravcenie a potom nasleduje taky hnusny pocit a nemozte pohnut nohou lebo by vas asi porazilo :D a velmi taka vyrazna vec ktoru som si vsimol su sny v noci... ked sa mi sniva strasne vela a dost zive sny tak rano sa budim neskutocne slaby a mam taky aj celi den a zasa ked sa mi nesniva nic tak vstavam s energiou...dik za odpoved...inac mam 20r a bol som na CT od krku dole (bez nalezu) a asi 4 krat na krv kde mam vsetko v pohode okrem gama globulinu ktory je zvyseny pri zapaloch ale niejako to moc doktora netrapilo zevraj to nevadi a nemam to zvysene o vela

neila

ja myslím, že predovšetkým máš úzkosť, podľa mňa to je z psychiky, tie sny o tom napovedajú...skús porozmýšľať týmto smerom...

mute

a tiez mavam zle stavy kedy mam strasne malicke uzke zili... citim to v celom tele akoby mi neprudila krv a mam pocit ze sa mi kazdu chvilu zastavi srdce je to fakt neprijemne :( bojim sa toho