chalani nevedia čo chcú

Príspevok v téme: chalani nevedia čo chcú
Ejam

ahojte
baby skuste mi akosi poradiť.
Takto pred rokom som mala chalana hovorili sme si ze sa milujeme a take keci klasicke, no niečo sa stalo (ani ja sama neviem čo) a ten vztah skončil. Mala som depresie vyše pol roka, až dokedy som si nenašla dalsieho chalana. s tym som bola ani nie dva mesiace a rozisli sme sa. zacala som sa zase stykat s tym mojim byvalým zacali sme sa spolu viac menej zase riešiť, a všetko toto nase riesenie opakovane pisanie a podobne vyvrcholila jedna akcia ďuro (u niekoho pálenie moreny). tam sme sa stretli uzili sme si spolu a ptm este ais taky mesiac nato sme si spolu uplne vpohode písali. a potom ako keby s nim seklo a zacal ma z nicoho nič ignorovať, neodpisovať mi nič a som z toho nesmierne smutná. :( neviem čo mam robit lebo som si zase k nemu našla cestu. na 100% viem ze mu nikto nic o mne nepovedal ani podobne veci. ale nechapem to :( ... skuste mi prosím poradiť dakujem :):)

Ejam

tak čo by ste mi radili??? kašlať nato a stym pocitom ze ked mu budem chybat tak sa ozve? alebo kaslat nato uplne a ignorovat ho tak ako on mna???

Ejam

práveže nie :) toho chalana som mala po pol roku ked som videla ze sa ma snazí strániť a podobne. nedokazala som sa usmiat a po rozchode ma sam zacal kontaktovat to je natom to čudne .. preto ničomu akosi nechaapem :/ ... lili09 asi mas pravdu a nemas sa zaco ospravedlnovat :) naivita je svina :D

lili09

mala si ho nechat trpiet aby vedel co to je ked naozaj clovek miluje a nie sa mu hned poddat. urobila si chybu ze si s nim znova isla. mal ta dobijat a nemala si sa hned dat. bud sama a jednoducho sa nevrhni do vztahu hned . kamarati a potom sa uvidi,a nie ako to ty robis. sorry