Akademicky

Krpec

Ahoj, ja mám teraz tiež akademický a nedokážem sa učiť. nedokážem sa proste prinutiť a ked sa mi to aj podarí, tak sa jednoducho do tých papierov pozerám a ani neviem o čom čítam.

Neučila som sa ani na písomné a ani na praktické ale toto už bez učenia nezvládnem. Fakt neviem ako začať, utešujem sa tým, že toto je už záver štúdia ale som jednoducho lajdáčka a teraz doplácam na to, že som sa nezačala učiť skôr:-(

Ale neboj, zmaturovali aj iní, a ani sa moc neučili. Dúfam, že na tej mature komisia bude brať do úvahy moje známky počas 4 rokov a nejako má prehodia:-D

missB

nejde o to ze by som sa nechcela ucit. lenze mi to nejde zapamatat....
neviem co mam robit ..za tyzden to nestihnem...

betusiiiik

proste sa musis premôct!! uz iba tyzden a je koniec mysli na to co vsetko si potom uzijes :D tyzden vydrzis!!! neboj zmaturujes staci ked si vsetko v ramci moznosti neviem z coho maturujes precitas aby si mala aspon zachytne body k teme.. mne napr. pomohlo ked som si pisala body k danej otazke ale nie nejake vety len slovo, ktore ma uz potom nakoplo :)) drzim palce

missB

no...keby zmaturoval kazdy tak nevidim dovod maturit...mozno na niektorej skole kde maju mensie naroky na vedomosti sa snad ucit nemusia ale u nas to je inak...

Jefitto

Neuč sa... zmaturuje každý, to mi možeš veriť... u nas z fyziky podostavali troječky typkovia, čo nevedeli charakterizovať prud a zabudli, že meter je jednotka dlžky...