život je boj, život je hnoj

Príspevok v téme: život je boj, život je hnoj
exwarrior

Poznám tie dni, keď sa ti nedarí,
život ťa nebaví, šťastie ti ukradli.
A ty bez peňazí stojíš pri pokladni,
chceš si ho kúpiť, ale na predaj neni.
Mať tak zas dôvod smiať sa...
Viem akú príchuť má čierny deň,
ako bolí keď sen sa ti rozplynie.
Viem, aký pocit je keď nepríde,
to,čo malo prísť si ťa nevšimne.

Tieto slová z jednej piesne úplne vystihujú moju situáciu. A nie je to len pár dní, týždňov, mesiacov..Nevládzem už, som so silami na dne...Takto pred rokom som si povedal, že skúsim ešte ten jeden rok zabojovať. Bol som naivný a myslel som si, že sa mi podarí niečo zmeniť..hovno..život ma len ďalej fackal kopal..končím, rezignujem, už je mi všetko jedno...nepotrebuje niekto orgány?..

lost

:D

tak nebojuj, proste pozeraj sa ako plynie cas, ako bojuju ini ludia a ako zluhavaju :D

je to super inac..

ozaj a k tym organom, pripomenulo mi to ako babky hovoria "motorkar je darca organov" ale zabudaju na fakt, ze po havarii na motorke je maloco pouzitelne.. jedine tak na kečup..

lost

ak mas par kvalitnych oci, beriem.
sice som abstinent ale jedne nikdy nevie - beriem aj pecen
a k nim ak das zlavu na obe oblicky, budem len rad.

ale tak, tie moje zaital sluzia, takze sa o ne starar svedomite a raz si pre ne pridem ;)

dufam ze to bude zadarmo, lebo nemam ani cnet pri sebe :D

Jessi_1111

Je ,,skvelé" darcovstvo orgánov ale po ,,klasickej" smrti alebo po smrti, po ťažkej chorobe keď sa už nedá zachrániť a podobne. Dobre, ak chceš je to tvoja vec, len sa nenáhli. Je to naozaj kruté, ako sa niektorým ľuďom nedarí, ale to po čase prejde, a bude sa ti dariť. Určite, takže darcovstvo áno (ale akurát tak krvi) a smrť nie. Majte sa a všetkým držím palce.

exwarrior

sebi126

Nie som zbabelý, len už nevládzem. Nemám odkiaľ tú silu naberať, keďže v každom jednom smere mi šťastie nepraje.

sebi126

"Tí naozajstný bojovníci nikdy sa nevzdajú a preto každý súboj vyhrajú aj keď prehrajú, no zbabelí sa pred životom budú len skrývať, tí odvážny sa realitu pokusia príjmať" nikdy to nevzdávaj :)

m,mlk

exwarrior, si nekonkrétny...
keď napíšeš, že si robil všetko, to má asi takú hodnotu ako rada, že bolo treba robiť viac...