Konečne normálny make up! ??

Príspevok v téme: Konečne normálny make up! ??
Bbiribbom

Ahojte.

Mám svtelú plet, a chcem uz konečne nejaký normálny make-up!

No jednoducho, ked si kupim z tých tmavších, tak mám bud fľaky, vyditeľný odsek medzi krkom a tvárou! alebo je dokonca oranzový.

A ked si kúpim svetlý, tak ten je zas do ruzova! Alebo dokonca ten čo teraz pouzívam, najsvetlejší, MEGA svetlý od Maybelline super stay 24h, tak po ňom som celá do ruzova a niekedy zanecháva aj hnedšie fľaky!

Chela by som aby mi to sadlo presne na mojú plet, krylo! a HLEVNE! nerobilo ziadne otrasné fľaky, bola celá ruzová alebo oranzova! Poradte! :(

Bbiribbom

no mala som uz aj bázu od Dermacolu, ale musím povedat ze ziadnu zmenu som nezaregistrovala :(
no, neviem..mozno skusim znovu :)
Ale diky baby :)

SLNEčNICA

Mám veľmi dobré skúsenosti s makeupom Oriflamu a môžeš si sama zmiešať tmavý so svetlým a možno to bude ono to pravé orechové čauko

kindervajkoo

k tým flakom a tak podobne - skús aj nejaké bázu určenú pod make-up napríkad z GOSH alebo Puppy.. robí zázraky :)

aa s odtieňom mám aj ja furt problémy.. buď je pritmavy, moc bledý, alebo ružový jak barbina :D zatiaľ som nenašla žiadny mega vyhovujúci, ale skús tú bázu, tá farebný problém nevyrieši, ale ostatné mapky, fľaky, žmolky áno :)

M 25

celestinka, myslím si, že v dnešnej dobe je úplne normálne riešiť vhodný makeup .. je tu vela stupidnejších tém.. :)

Bbiribbom

Jeziš prestante s tymi debilnými komentármi! Normálne sa pýtam o radu!
No tebe sa to ľahko hovorí, ked ty mozno nemáš taký problém.

A si skus prezriet aj ine témy..to by si este len vtedy videla co za ,,problémy,, tu píšu.

Inak dakujem všetkým za názory :))