Konečne normálny make up! ??

Príspevok v téme: Konečne normálny make up! ??
Bbiribbom

Ahojte.

Mám svtelú plet, a chcem uz konečne nejaký normálny make-up!

No jednoducho, ked si kupim z tých tmavších, tak mám bud fľaky, vyditeľný odsek medzi krkom a tvárou! alebo je dokonca oranzový.

A ked si kúpim svetlý, tak ten je zas do ruzova! Alebo dokonca ten čo teraz pouzívam, najsvetlejší, MEGA svetlý od Maybelline super stay 24h, tak po ňom som celá do ruzova a niekedy zanecháva aj hnedšie fľaky!

Chela by som aby mi to sadlo presne na mojú plet, krylo! a HLEVNE! nerobilo ziadne otrasné fľaky, bola celá ruzová alebo oranzova! Poradte! :(

lillia

s vichy budes vyzarat ako maska... aspon ja s nim nemam dobre skusenosti. a co sa tyka pudru, daj si transparentny a bude to ok :-)

Danielle24

Ahojky. Ja som si vcera kupila od Bourjois - 123 Perfect - odtien 51. Je NAOZAJ bledy, vydrzi, a chvalabohu, ziadne flaky. Jednotny ton pleti udrzi dobre. A davaj si este pozor na puder. Aj ten ti moze po case "zoxidovat" a stmavnut na pleti. :)

cappy_

ja makeupy neznasam...ale mam rada od Vichy, aera teint cislo 23 ..kazdy mi vravi ze mam super tvar, aj farba aj hladka pokozka vyzera...a co je najdolezitejsie, vecer ani netreba odlicovat 3 tamponmi :))