podviedol ma

iggzik

"nas sex. zivot bol dost slaby preto to spravil" ....

este to aj hadzat na teba, preco nie ...

Chlapi su sfine, takych fakt moralne zalozenych je velmi malo "ohrozeny druh".

Tak rozoberem moj rodokmen len tak pre obrazok: dedo z otcovej strany, kurevnik babku zavreli do "blazninca" obrali o majetok, otec - kurevnik, sam sa vystatuje kolko ako a kde ich mal mna s bratom opustil ked sme mali okolo 14 (matka naivna ... s nim bola 15 rokov a mozno by ostala az do buhvi kedy, no otec nabuchal inu a tu vtedy "hrozne miloval") teraz tu co tak hrozne miloval opustil, takze dalsie dieta 13rocne bez otca..
dedo z matkinej strany, opustil svoju zenu po tom ako nabuchal matkinu matku (moju babku) tam sice su doteraz co je asi 50 rokov no z toho 1eho manzelstva ma inu dceru ktora bola cely zivot bez otca..

matkina sestra ju manzel opustil tiez pre inu. s tou sice nema dieta, ale bratranec tiez skoncil bez otca.

mojho otca sestry su obe rozvedene a tiez deti bez rodicov.

takze moj rodokmen = 0 funkcnych z 9ich rodin.

ja som si povedal aj si stojim za tym, ze nikdy sa neozenim a ani dieta nechcem (doviest dieta do tejto "civilizacie" je trest najvyssieho stupna

emma18

ona ho oklamala, povedala ze ma antikoncepciu. inak by sa toto nikdy nestalo. on by jej decko neurobil. je to spina ktora hlada chlapa aby ju zivil aj jej dalsie dve velke decka.

m,mlk

emma18, čítaš po sebe, čo píšeš?
Tvoja veta: "On sex fakt potrebuje". A čo ak budeš mať problém, ako napr. písala Maoam, že si to nebudete môcť dopriať napr. niekoľko mesiacov? Potom budeš opäť ty na vine za jeho bokovky? Podľa mňa mu ešte sama nejakú nájdeš, šak chudáčik, on to potrebuje.
V tvojom prípade bude pravda, že ženy si za svoj blbý život pri blbom mužovi môžu samy.

Maoam

je to nezodpovedny sebecky typek, pre ktoreho je prioritou Nr. 1 sex

ok, takych je vela, takych najdes za kazdym rohom 10

ale mat takeho za manzela a otca svojich deti, no neviem

na vsetky problemy budes vzdy sama

pri kazdom probleme ta necha samu a ujde za milenkou

kde nema ani tolko rozumu, aby sa chranil - este tam aj narobi deti

toto chces?

emma18

to by som tu nechcela moc rozpisovat, nebolo to zas take strasne vazne, ale mala som si to riesit a neriesila. kaslala som na to... bolo mi to viac menej jedno a preto sme spolu nemali sex lebo mat o pri sexe dost bolelo. a on je taky ze sex fakt potrebuje. no co uz kazdy je iny niekto ho chce viac a niekto menej, niekto vobec...

Maoam

no este ber vinu za to, ze zasuval inam komplet na seba, lebo si mala zdrav. problem

kks

pozri - zivot je kadejaky a mnohe pary stretnu aj ovela horsie skusky, napr. rakovina jedneho z nich, kde sex nie je temou snad aj rok-dva, ale ked je tam laska a respekt, da sa to zvladnut

ty ho ospravedlnujes, ochranujes, vsetko beries na seba, on je nesvojpravny ci co?

radia ti tu vsetci, aby si dala ruky od neho prec, este si slobodna, este nie je tvoj manzel, este mas moznost cuvnut a neskazit si zivot s nejakym tulpasom

potom budes vyplakavat a nebodaj este budes s nim mat dieta aj ty a rozsiris casom rady zien, ktore sem potom chodia vyplakavat, ako sa maju zle

ale ako vidis sama, teraz mas moznost sa rozhodnut

a tie zeny ju mali tiez

darmo, za hlupost sa plati strasne vysoka cena :-/

emma18

mam 25 rokov. ved to je to ze to dieta vlastne nie je este na svete, ona je vraj tehotna ale len cvhilu. mozno 2. mesiac, ani to nie. a ci je jeho? to sa uvidi az ked sa spravia testy otcovstva.