Kolko casu kym sa dostat z rozchodu?

Príspevok v téme: Kolko casu kym sa dostat z rozchodu?
zvedavicaaa

Ahojte, kolko casu vam trvalo dostat sa z rozchodu? ja robim vsetko co treba, zasypavam sa s pracou, vo volnom case "oddychujem" aktivne, sama som jedine ked si lahinam spat. stale som s niekym, naozaj sa snazim no aj tak som akoby duchom nepritomna a myslienky mi stale behaju do mojho predosleho vztahu. najhorsie je zaspat a tak isto sa stale v noci budim a myslim na to, ako mi chyba potom som v noci hore aj zo 3 hodiny. ved to nie je v poriadku hadam? stale rozmyslam, ci mu zacnem chybat, tuzim po tom, predstavujem si to aj ked on je uz s inou. uz je to 2 mesiace a mne to pripada, ze som na tom hosrie a nie lepsie. ani neviem preco to sem pisem, len som mala taku potrebu sa vykecat kedze v mojom okoli hram formu ako som v pohode.

Noaco

Presne tak KTW. Musi ta to samo prejst. Ale ked si ho stale budes idealizovat tak ta to neprejde nikdy. Dlabaj nanho.

Ktw

Zbav sa vsetkeho co ti ho pripomina. A nemysli na to ci on mysli na teba a podobne sracky...najdi v sebe hrdost, a posun sa dalej. Je s inou. Bodka. Nestoji ti za to.

Natalka000

No neviem ci je to normalne, bojim sa, ze ma zas prepadne slaba chvila a budem mu pisat a pritom ja mu nestojim ani za nic. Som len nahnevana, ze preco mi nepovedal hned pavdu, ze so mnou nechce byt a nie ma natahovat. Nechapem takuto lasku :( jeho vysvetlenie len, ze on by ma neopustil, to je cele, ale to ako sa choval asi prenho neznamenalo ziadnu dolezitu ulohu.

Natalka000

Ahojte, pripajam sa k teme. Tiez som par tyzdnov po rozchode a neviem ako dalej. Velmi sa snazim, stale chodim len aby som nezostala ani 5 minut v klude, lebo potom sa len sama zabijam svojimi mysienkami. Najhorsie u mna je to, ze ja s tym svojim ex som bola rozidena uz xykrat. Vzdy som to ukoncila ja, pretoze napriek tomu, ze mi povedal, ze ma miluje, tak sa choval uplne opacne a bola som len handra. Najviac sme boli odluceni od seba 3 mesiace, ja som to nepochopila, ze absolutne z jeho strany ziadna odozva nic, potom som sa naspat aj tak navtierala ja. Co je toto za lasku? No tentoraz to chcem uz dotiahnut do konca a nenapisat neozvat sa, zit dalej svoj zivot, lenze mam uz skoro 30 rokov a v podstate nic, vsetci normalni chlapi su uz zenati a ja nemam kde koho spoznat. On si ide dalej a jednoducho nic ani sprava ani nic, takze to mi daval vzdy najavo co prenho znamenam aj ked tvrdil, ze on by ma nikdy neopustil. Co mam robit, zazila som v zivote uz viac rozchodov, bolo to hrozne, ale toto neviem prekusnut, mozno preto ze trval skoro 6 rokov a uz nie som najmladsia. Niekedy si pridem, ze som na svete jedina co sa takto naviaze na chlapa a nevazi si samu seba :(

Patrik55

Robis vsetko sprave pre to aby si sa z toho dostala co najskor ;) vela prace vela priatelov sport hobby atd. Proste zamestnat svoju mysel co najviac a mysliet na ex co najmenej . Ja som po rozchode so svojou ex uz cca rok aj pol a stale ju lubim . Snazim sa robit vsetko pre to aby som na nu nemyslel niekedy je to fajn aj tyzden aj dva aj tri no potom sa to vsetko znovu vrati proste rano sa zobudzam v nadeji a vecer zaspavam v snoch myslim na nu stale pri praci ked som vonku s priatelmi snivam o nej .. a mam pocit ze ma to pomali ale isto pripravuje aj o zdravie . Tazko dycham toci sa mi hlava atd.

maminka45

to je u každého individuálne. niekto sa z toho dostane po týždni a rýchlo si dokáž nájsť druhého partnera a niekomu to trvá aj rok či dva

Wewewewe

Mala som 7 rocny vztah, nasiel si inu, dostavala som sa z toho 3,5 roka (akoze kym so mnou nic nerobilo, ked som si na vsetko spomenula). Citala som, ze to trva nie dvojnasobok, ale polovicu casu vztahu. U mna to sedi. Tak ak to bolo 3 roky, o 1,5 roka ti to bude total sumafuk.

Howling

Ahoj "úbožiak"..

Viem presne ako sa cítiš, mne sa niečo podobné stalo, nejedával som, nespal som, chodil som ako múmia do práce, pokiaľ som započul našu pesničku, alebo zahliadol náš film, tak som hneď prepínal, vypínal a pod. Vieš po 3 rokoch chodenia, je mesiac po, že máš takýto stav úplne normálne, mne to trvalo kým som sa dostal z najhoršieho 5 mesiacov a za 9 mesiacov som bol už s tým v pohode... a ako bolo písané, treba to brať ako skúsenosť a ísť ďalej... mne najviac pomohol čas... to je jedinná vec, ktorá mi pomohla.. a ten pomože každému