Nechala ma, ani na nic nemysli

Príspevok v téme: Nechala ma, ani na nic nemysli
czanes

Zdravicko, nechala ma priatelka po zhruba 5 rokoch, s tym, ze ma uz nelubi ale ze ma ma velmi rada ze ma zacala brat ako kamarata...prezili sme spolu krasne chvile a planovali sme si buducnost...s tym som sa nejako po 2 mesiacoch vyrovnal, ale ako je mozne, ze za ten cas si ani nespomenula na jedinu spolocnu chvilku, vobec na mna nemysli, akurat ju trapi ze mi ublizila? Citim sa hrozne akoby ma za tych 5 rokov ani vobec nelubila, bola so mnou totalna nuda a nestojim jej za to aby mi obetovala myslienku...och

alenka_maxova

a naco chces, aby ti obetovala dake myslienky, ked uz spolu nie ste :) Tym ako sa k tebe sprava a ze ti "nevenuje myslienky", dava ti jasne najavo, ze to s tym rozchodom myslela vazne....Neviem ci si to dakedy zazil, ale stava sa, ze ked sa s niekym rozides a dlhsie s nim nie si, akoby zabudnes na toho cloveka. Mas prosto po rozchode (po dlhsom case samozrejme) problem spomenut si na daky spolocny zazitok, emociu, stav, ktory si prezival s tym clovekom. POzeras na fotky, ktorych je milion a zrazu k ziadnej nemas absolutne co povedat. Pozeras, ale nic necitis...No a toto moze byt pripad tvojej byvalky :)

czanes

u mna to je asi tak ze som si isty ze v tom nie je iny, lebo sme vzdy boli k sebe uprimni a som si isty ze by mi to povedala...nas vztah sme zakladali na dovere a uprimnosti nech to boli ako chce...zrejme naozaj city ochladli alebo ma vobec uplne nelubila, len si to nechcela pripustit, ale to je jedno uz asi :( len ma mrzi ze si obcas nespomenie na tie krasne chvile...a ze vraj chlapi vnimaju vztah "light"

xxxxxxxxxxxx

chlapci ja som tiez tento mesiac opustila chlapca po skoro piatich rokoch, a nieje to preto zeby bol niekto iny v hre, tiez sa mu snazim neozyvat, aj ked viem ze caka, viem ze ma lubi, no my sme sa za tie roky nikde nepohli a mne vadi to. mam skoro 30 a viem ze s nim by som sa nikam v blizkej buducnosti nepohla, ze nieco ako zalozit si rodinu, ci spolocne byvanie tak by skoro nehrozilo. Lubim ho trapim sa, no ja chcem ist dalej tak sa snazim na neho nemysliet, vyhladavam spolocnost inych ludi, do teraz som bola s nim kazdy den je to tazke. Neraz mi pride velmi luto a placem, a myslim si ze on to nevie, ze ma tiez take iste predstavy ako mas napriklad ty... lebo vacsinou sa zaoberal len sebou, svojimi potrebami...treba ist proste dalej a nemyslit na to co bolo ale co bude...

Zlomeny Sip

mam toto iste co ty skus si precitat moju story v Bolestivy Rozchod dnes som to tu pridal ... tiez ma nechala lebo bola so mnou uz asi aj nuda... Proste musime sa vschopit ... mas to dobre ze tebe uz ubehol nejaky cas ja cakam nato kedy sa odo mna odstahuje ... cas hoji rany pevne ver aja verim