Váš úprimný názor na môj problém

Príspevok v téme: Váš úprimný názor na môj problém
neveriiiiim

Čaute. Chcem len vedieť, či som fakt ja precitlivelá alebo už čo.. S priatelom môžeme by spolu len cez víkendy, bývame od seba daleko. Tento víkend sme mali byť spolu v dome mojej sestry, ktorý strážim. Poobede mi priatel zahlásil, že nepríde, lebo chce kukať hokej v krčme (zajtra). Tak teraz som ja mimo, ked ma to štve? nakolko sme mali ten hokej pozerať spolu a on sa na mna na poslednu chvílu vysral a teraz tu budem celý víkend sama a on mi na to povie, že to nechápem, lebo som žena...

bingham

Maoam...z druhej strany je to uplne ine...su jednoducho veci, ktore musia zeny muzom tolerovat...a toto patri k tomu :)

bingham

Joo...a preco telepat ??? :))

jasne ze si radsej pozrie hokej(co sme sa dostali do semi po 5 rokoch) s kamaratmi v krcme...velka zabava, nezavazny sexik haha.., ale nie :)

Maoam

otoc to a urob to parkrat aj ty jemu

potom sa zbada, ak mu na tebe zalezi, potom si to budete moct vydiskutovat

dovtedy, dokedy budes tolerovat, vzdy mu to prejde a hned odpustis, ta neberie vazne a bude to robit vkuse

neveriiiiim

Joo - jasné, že bude žehliť a ja mu odpustím, ved kam by to viedlo..Ja už viem, ako to dopadne, to tak je vždy. Len ma to sere, že sa mi tento problém nejak nedarí odstrániť.. Oki, ozvem sa aj tak aaa ďakujem :)

Joo

ja viem a chapem ta ... neboj to prejde on sa ti predpokladam ani nebude snazit (momentalne) volat ,len aby nedoslo k hadke .... stavim sa ,ze po hokeji bude "zehlit" .... potom napis a nenervuj sa ... drzim palce :)

neveriiiiim

Ja som v druhej dedine. Tu poznam len jednu babu a ta odkedy ma frajera, tak nepozna nikoho iného a dalšie baby to maju tak isto. Sú odsťahované atd. Chalani idu zas do roboty. Ani koncert nikde žiadny. Samozrejme, že sa budem tvariť , aký mam super program - na chuderu sa nedám :D, ale unudím sa tu k smrti, to už viem. Lebo toto neni prvý krat, čo som tu skysla sama...

neveriiiiim

Joo - šak som mu napísala, že nech teda ide, že čo mi iné zostava, že proste nasilu ja nikoho nikam tlačiť nebudem a že si spravím vlastný program. Ale aj tak som nasratá a aj keď sa tvárim, že nie, on vie, že som nasratá, lebo ma už pozná... :)

neveriiiiim

Joo - šak som mu napísala, že nech teda ide, že čo mi iné zostava, že proste nasilu ja nikoho nikam tlačiť nebudem a že si spravím vlastný program. Ale aj tak som nasratá a aj keď sa tvárim, že nie, on vie, že som nasratá, lebo ma už pozná... :)

Maoam

a aj ked ti je teraz blbo, pokus sa urobit pre seba cez tento vikend maximum a uzi si to v dome :D

vana, dobre jedlo, pozvi kamosky, ak mas chut, hocico