Spravodlivosť? :P

Príspevok v téme: Spravodlivosť? :P
Fero M.

No ako som tu už pár krát, písal, tak som žiarlivý, ale priateľky sa nepýtam ani kto jej píše, ani nič, teda radšej to vedieť nechcem, viem, že ma miluje a sme spolu, tak sa to snažiť neriešiť a nepýtať sa zbytočne aj ked téma o jej kamošovi čakatelovi sem tam nastane.
Sranda je, že ked si zapnem ja PC a vidí že si s niekým píšem, tak si takticky prisadne, až ma to dneska nasralo a povedal som jej, že ja sa jej nepýtam kto jej píše a vie o kom rozprávam (kamoš čo ju ešte furt chce) , a že narozdiel odo mňa, ona nemá na čo žiarliť a urazila sa :D
Teraz išla prať od nervov a ide cvičiť, hádam ju to prejde :)

Fero M.

Ahoj zase :-D:-D

Nakoniec dosla a sama prisla ze kto co ako a ja som z toho vyviazol v klude :-)
Otazna je hranica medzi nedostupnostou a ignoraciou.
Pre niekoho je to ze neprides a ignorujes potrebne pre niekoho nie vies ako to myslim.
Inac sa mam dobre toto je len mala prkotina raz za mesiac, len to tak vyzera tu ze...
Takze pohoda :-)

Maoam

Fero a nech ta ani len nenapadne dat najavo neistotu, alebo za nou lozit, ci sa este hnevka :D a pod., proste bud cool a maj pekny vecer bez nej :DDD

nesmies jej dat moc nad sebou a taketo situacie a reakcie na jej spravanie su riskantne, rozhodnes sa nespravne, zareagujes neisto a uz ta ma :-/, staci to parkrat zopakovat a budes podpapuciar

Maoam

Fero, cauko, jezis toto je tvoja tema? :DD, ale si ma pobavil /zasa raz/ :D. No ak jej das hesla na mobily aj net, tak to uz len vtedy budes riadny podpapuciar. To nech ti ani nenapadne. A jej trucovita reakcia je v pohode, proste bezna zenska reakcia, ze ta nemoze mat uplne pod kontrolou ;D.
Aspon budete mat oprate veci a ona nieco urobi pre svoju postavu, co tiez nie je na zahodenie :D.
NIkdy nemozes vlastnit druheho cloveka a to, ci sa nejakemu typkovi podari ju zlomit velmi neovplyvnis.
Mozno casom budete riesit uz aj dospelejsie veci :D.

Fero M.

Ja jej kludne dám aj mobil aj heslá, nemám čo skrývať. Ja viem, že ženám lichotí ak vidia mužský záujem a vidím že mi hovori aj kto jej píše a tak, ale nech mi nevraví, že jej nepíše žiadny chlapec. Robí to skôr preto, že nie sme dlho spolu a predtým sa o nu chlapci zaujímali a zrejme nechce teraz všetkých naraz odkopať neslušne.
Ja neskrývam nič a ked sa ja spýtam kto jej píše, tak mi povie ale spravím to raz za mesiac :)
No porozprávam asi. Bola dlho sama tak si zvykla sedieť na nete

vitali

Určite si dobre spravil. Peknym, strucnym sposobom :) Ale celkovo nerozumiem tomu, prečo pred sebou skrývate, s kym si pisete. Mas pravo vediet s kym si vypisuje, to nie je znamka toho, ze si ziarlivy a vas vztah musi ist zakonite dole. To je o uprimnosti. Nezabudni, ze raz pride ten cas, kedy prestanes zvladat pretvarku chalana, ktory sa tvari, ze je vsetko v poriadku. Teraz mas vhodnu prilezitost o tom s nou hovorit.

Fero M.

ved hej, už mi na tom jeden vzťah stroskotal.
Len dúfam, že to neberie ako útok a to že mi aspon sem tam povedala kto jej píše neskončilo a nebude mi robiť koli tomu na priek teraz :D

Fero M.

ved hej, ale tak zas nemôže si myslieť, že bude vedieť o každom kto mne píše a zároven ja nebudem vedieť nič....

Fero M.

tak z chlapského hľadiska si myslím, že je to spravodlivé, ale tak ja nerád nikomu ubližujem, a to mi tiež tak prídem, že sa urazila aj ked odôvodnene. Len nechcem do takých vecí prilievať olej.
Ona mi síce sem tam povie, že jej niekto napísal a tak, ale aj tak si myslím, že je to zlomok.
Ja nehovorím, že nežiarlim a viem že je to aj celá táto tema troška pubertálna :D , ale už mi takto raz jeden ..... zlomil priatelku, do vtedy do nej systematicky hučal až ju zlomil a teraz sa toho bojím zas.
Bojim sa že ju prehovorí a bude čakať na slabú chvilku, na nejaku hádku aby dosiahol čo chce.

Milujeme sa, budujeme domácnosť a všetko ale tak no ,,,

Posraný FB aj celý Azet, len to ničí ludom nervy a vzťahy. Ja by som kludne zmazal obe svoje konta ak by to chcela, nevidím v tom budúcnosť mojho života a sveta no...
MOžno ma chápate

Práčka už peria a ona urazená aj ked s pozdravom odišla cvičiť :)