vynechaná menštruácia

Príspevok v téme: vynechaná menštruácia
Dominika12345

Ahojte mám 16 rokov, prvý sex som mala 23.03.12 bolo to samozrejme počas menštruácie ale asi 4 deň. Myslela som si, že je všetko v poriadku ochranu sme použili tak ako malo byť ale okolo 20 apríla mi mal dójisť menzes ale neprišiel prvé dva týždne som bola ešte v poriadku lebo aj kamarátkam to meškalo po prvom raze okolo 14 dní ale 3 týždeň už to začalo byť vážnejšie bála som sa teraz je 4 týždeň a ja som ešte menzes nedostala okolo 5.5 som dostala mononukleózu ktorá mi trvala asi týždeň a pól. Tak neviem či to môžem mať z toho z tej choroby alebo či nemôžem mať nejakú cystu. Tehotenský test som si nerobila bojím sa aby nevyšiel pozitívny. Myslíte, že môžem byť tehotná alebo nie? Mám ísť na vyvolávačku?

lili47

ahoj. neni som nejaky odbornik, ale si si ista ze si mala mononukleozu? lebo ako citam cosi o tom, tak -

Léčba trvá přibližně 6 měsíců. Zhruba 1 měsíc musí být člověk doma, pak 2-4 měsíce ještě držet dietu, pak se musí jěště nějakou dobu fyzicky šetřit. Podle průběhu nemoci ale některá stádia mohou trvat kratší dobu, za velmi příznivých podmínek tedy může být mononukleóza vyléčena již např. za 3 měsíce.

-lebo si pisala ze ti trvala asi tyzden a pol...kazdopadne ak ano, tak sa necuduj ze ti meskaju kramy, pretoze ako citam, tak-

Kdy mononukleóza propuká?

při snížení imunity
při stresu
při totálním nervovém vyčerpání

- no a ak mas naozaj nejake stresy a nervy, tak je 100% ze ti koli tomu meskaju...to je normalne... mne tiez asi v 18tich (teraz 24) meskali dlhsie, este mi aj brucho dole zaclo rast a ja taky suchar co nemozem pribrat...:) tiez som sa bala urobit si test, ale MUSIS, lebo tym si vsetko predlzujes a komplikujes, lebo distak ak si nahodou tehotna, ale myslim ze nie...tak sa to raz dozvies...a takto budes mat pokoj ak nie... ja tiez, som si kupila test, samozrejme ze tiez nie hned ako ty, lebo som sa bala :D, ale nedalo mi to, pila som vino cervene tajne doma :) aby som ich privolala :) a kupila som si test, ten bol negativny, lenze to moje brucho a tak som isla ku gynekologovi, robil mi testy ci niesom v tom, cakala som tyzden a boli negativne... myslim si ze niesi, ved ste mali aj ochranu, za dalsie si mladunka este, ten cyklus je este rozhadzany a prisla si o panenstvo a to je tiez nieco nove pre tvoj organizmus,...
takze šup šup HNED :) aspon do Billy, tak kup vinko,tehotensky test tam maju za cca 1,50e...urobkaj testik, cuckaj vinko...a ked uvidis ze je negativny, tak ti spadne kamen zo srdca a kramy ti zajtra, pozajtra pridu :). a radsej si daj aj nejaku anti, viem ze v tvojom veku to moze byt financna zataz, ale napr taky Tri-regol stoji okolo 12e na 3 mesiace, zalezi kde, ja kupujem za 12e. vela stastia. pa

tio

sprav si test ...gynekolog ti aj tak prv musi zistit ci si tehotna az tak ti pichne vyvolavacku ...ale podla mna to je chorobou aj stresom takze tak...