Puta v posteli

AdamKrt

Daju sa kupit nielen puta, ale aj zvazovacie pasky, lana, atd. Partnerka nemusi byt priputana, moze byt len akoze.... a sama si urci ci sa vyslobodi, alebo bude hrat hru.

Ozajstne puta sa mi moc nepacia. Predsa len, co ked partner dostane napr. infarkt, alebo omdlie, co by bolo s nou ?

0vecka

2 wreck jasne to sa deje bezne :-D ... bezne ludia odpadavaju...

navyse moze si zakricat ak nema zapchate usta.... to aj ja sa mam niekomu kazdy den hlasit co ked odpadnem tak sa tu budem rozkladat?

0vecka

2 wreck to je chore... sak takisto ked ten co nieje priputany skolabuje sam doma tak mu tiez nikto nepomoze... ja byvam sam a veru sa nikomu nehlasim kazdy den...

wreck

vyskusat aj v spojeni s maskou na oci.

a najma... ak jej budes priputavat obe ruky, odporucam zavolat niekomu doveryhodnemu a dohodnut si bezpecnostny interval. povies, ze maju cakat na tvoj telefonat, ktory musi prist povedzme do styroch hodin. ak dovtedy nezavolas, je nutna asistencia u vas doma. bud maju nahradny kluc alebo zavolaju hasicov.

priputana partnerka, ak je krehkejsia a puta su mohutnejsie, nema sancu sa vyslobodit, ak by musela. a nemusi v tom strese vladat dlhodobo kricat aby ju niekto pocul. ty mozes odpadnut alebo skolabovat. nebude ti mat kto dat prvu pomoc. ak by si to nahodou neprezil, tak potom ani jej.

nic z tohoto jej samozrejme nepovies, pretoze prave ten fakt, ze ti je vydana na milost, do toho prinesie extra vzrusenie pre nu. ale v pozadi by som to zabezpecil, ak ti na nej zalezi.

pre inspiraciu odporucam geraldovu hru od stephena kinga. bez srandy.

a dobre je aj dohodnut si klucove slovo, ktorym ti da vediet, ze chce prestat. ty to MUSIS respektovat, inak mozes prist o jej doveru. dohodnete si slovo, napr. sibenica. ked na nu pride uzkost, vyslovi ho alebo zakrici a ty ju vyslobodis. velmi dolezite je to ak ona hra podriadenu rolu, v ktorej ma ulohu prosit ta, aby si ju pustil. v zapale hry nemusis vediet rozoznat, ze to mysli naozaj vazne, preto je dobre mat taketo vyslobodzujuce slovo.

inak je to pre zenu vo vseobecnosti uzasne. byt vydana mocnemu chlapovi na milost a viac-menej sa nemoct branit, je casta zenska sexualna fantazia. a pre primitivnuckejsich hned aj dodavam, ze ide o vzajomny suhlas -- dobre, ja budem na teba nezne nasilny, a ty sa nechas -- alebo aspon urcitu suhru, rozumny odhad, ked uz viem, ze to naozaj je jedna z fantazii mojej partnerky. potom jej to mozem zrealizovat. ziadny zber zien na ulici a zatvaranie do pivnic, aby sme si rozumeli.