Dostal som pohlavnu chorobu z privatu?

Príspevok v téme: Dostal som pohlavnu chorobu z privatu?
Zelenac

Ahojte, bol som prvyraz pred dvoma tyzdnami na private (prostitutka) a pri vaginalnom sexe sa mi v nej roztrhol kondom, este som ju aj lizal, 69 bola bez kondomu... :( Jasne idem sa vysetrit (niekde v NR), urolog to robi len vsak?

Ake byvaju najcastejsie priznaky pohlavnych chorob, cital som ze pohlavna choroba sa plne prejavi az za 3 mesiace, dovtedy mam cakat?

VOPRED DAKUJEM ZA ODPOVEDE, POMOC A RADY
PS: konecne som sa dostal k dobremu, zivemu a aktualnemu foru, som rad :))

M 25

a nemusela tých chlapov mať v posteli tisíce.. možno len dva-tri krát do mesiaca sa s niekým stretla, aby si zaplatila nájom, či školu....
to je trošku o inom, ako byť niekde v bordeli, či na ulici..
nechcem sa ich zastávať, ale je v tom trošku rozdiel, aj ked si niekto povie štetka ako štetka ...
(poznám pár takých báb a sú úplne v pohode baby, len si takto zarábajú po mimo svojej práce)

M 25

jula, tieto baby na priváte, nie sú typické prostitútky, klientov si vyberajú, nemusia ísť s hocikým ...
takže to neznamená, že boli automaticky všetci nakazení a ona s nimi musela spať ..

M 25

také začervenané s bielym okrajom? afta ..
no a možno s tým uplne skončila, nevieš..
to svrbenie nemusíš mať priamo od nej.. odkedy to máš? je to možno druh candidy

jula...

a ty si vieš predstaviť, že taká prostitútka s kolkými mužmi sexovala ? fuuuuu !!! kolkí boli v nej vnútri a koľko penisov lízala ?? ty si myslíš, že každý jej klient bol zdravý, čistý a nenakazený ??? tá ženská musí mať minimálne HPV vírus...a ak ho máš a práve máš v ústach afty, je riziko ochorenia na rakovinu úst, jazyka, hltana,hrtana a podobne. No a samozrejme nakazíš každú babu s ktoru budeš spať. Otázka je, či sa jej imunitný systém s HPV vysporiada. Ak nie, má problémy na celý život !

juuu s prostitutkou NIKDY ! nemysli penisom ale rozumom!!

Zelenac

Tomu ver ze som sa poucil, nikdy viac.
Bojim sa preto lebo uz neinzeruje a zo vsade sa vymazala, takze sa mozno boji ze ju budu/budem stihat klienty/ja za to ze ich nakazila.

Priznaky zatial: svrbenie penisu, aft vnutri v ustach (neviem ako sa to presne vola, podrazdene vnutro pod perou)

M 25

tak ked nemáš žiadne príznaky, čo stresuješ?!
tá osoba nemusí byť vôbec pohlavne nakazená, či chorá ..

ale aspon si sa poučil

Zelenac

Priznaky este zatial nemam ziadne ale chcel by som pre istotu sa dat vysetrit, vsak cim skor tym lepsie, nie cakat na priznaky, no nie?
Ku komu je potom najlepsie zajst? celkovo aj krv, vyter, atd