Podviedol som

Príspevok v téme: Podviedol som
Zdenci

Očakávam ukameňovanie ! Klamal som, sklamal som a padol som na dno :( Osobne sa považujem za citlivého, úprimného, a verného muža. Avšak sklamal som sám seba, zničil som svoje hodnoty, spravil som to začo som odsudzoval druhých. To čo sa neodpúšta ako tu píšete a ako by to asi malo byť. Vztah s priatelkou mám 3,5 roka vekový rozdiel medzi nami je 2roky. Ja pracujem a ona študuje. Zopár krát sme mali krízu vždy sme si ju však vyrozprávali... sex sme v podstate mali pravidelne, možem povedať že išlo o ideálny vztah až na moju tvrdohlavost sem tam. Sme zasnúbený, a chystáme svadbu. Avšak nedávno som mal potrebu nadviazat kontakt z jednou osobou, z písania na sexualne témy, nejaké sprosté harašenie bolo stretnutie. A to sa nemalo stat :( ...teraz už darmo plakat nad rozliatym mliekom, v danej chvíli v daný moment to bolo niečo nové a iné. Zrazu asi zafungovalo že ked sa kokot postaví rozum sa zastaví. Stalo sa to ako som už písal, išlo o krátky sex, pre mna len sex :( Priatelka zrazu objavila fotky ktoré my ona posielala cez net, bola tam holá... vtedy som sa vyhovoril že to je z netu, potom už došla nato že to nie je tak a že som sa s tým dievčatom stretol, znova som klamal lebo som povedal že sme sa len stretli. A ked už prišlo na všetko už som vedel že je koniec, musel som priznat kartu. Bolo to najtahšie čo som kedy povedal... Nával hnevu, kriku plaču...bol neskutočný :( Cítil som sa ako nikto, plakal som a prosil som o odpustenie, ležal som na zemi v tráve a nevládol som, bál som sa aby sa nezrútila , bál som sa konca :( Zrazu som bola malé ustráchané hovienko a nie velký frajer z facebooku čo vypisoval sexualné hlášky :( Hanbím sa sám za seba, hanbím sa a preklínam sa zato že som ublížil osobe ktorá mi dala všetko , ktorá sa o mna starala a zaujimala sa o mna, ktorá ma usmernila, tá ktorej rodina ma prijala ako vlastného syna. A teraz ženy počúvajte , to ako vy stále píšete že kto spravil raz , spraví znova, a že kto miloval by toto nespravil a podobne. Ja stále milujem a verte mi že chcem dalej milovat, a hnusí sa mi už len ta predstava čo som spravil, hanbil som sa hnil ked mi priatelka čítala diskusiu medzi mnou a tou ženou s ktorou som ju podviedol. Neobhajujem sa , spravil som to pri plnom vedomí...ale dal by som život zato aby som to mohol vrátit, dal by som život zato aby sa moja priatelka netrápila tak ako sa trápila....vyjadrite sa rád odpoviem.

bingham

Ty si trud...preco si sa priznaval...si pamataj - Co oci nevidia to srdce neboli...si to dodrbal, lebo tie fotky by sa dali obkecat...

heh...a to ti akoze citala tu diskusiu medzi tebou a tou babenkou ???...ja by som asi vybuchol smiechom keby sa mi toto stalo - ty si aspon reagoval tak ze ta to trapi

no nic uz sa stalo...nabuduce ked si zatrtkas budes mudrejsi... :)

ajajja

Nuž, takéto veci sa v živote stávajú ... Len jednoducho smola, že ti na to prišla. Nemáš čo spraviť, aby si ju získal späť a vrátil to späť...
A pre všetkých tých moralistov - odporúčam preštudovať si niečo v histórii, ľudia nikdy neboli stavaní tak, aby celý život žili len v pároch. Sami z filmov z historickou tematikou vidíte, ako to chodilo čo sa týka sexu. Jednoducho je to v ľuďoch, máme to v hlave, preto je toľko nevier. Len prišla určitá " inštitúcia " ktorá zaviedla, že je to FUJ, niečo nemorálne a nehanebné ... Preto máme teraz v hlavách, že nevera je straaaaašná vec, preto je toľko moralistov, a kopa tých čo nepodviedli, lebo je to fuj, na to minimálne myslia ... skôr či neskôr ...
A teraz šup, moralisti do mňa, prípadne nahlásiť príspevok adminovi :))

Maoam

este daco - je tu vela pribehov, super vztahy, aj niekolkorocne, doslova idealne, je jedno, ci ide o babu, alebo chalana, ale kolkokrat sa tu da docitat, ze 'mame super vztah, niekolkorocny, ale stretol /-la som niekoho, kto ma strasne pritahuje, co mam robit...'

proste je to realita

ja40

Zdenci preco si ju vlastne podviedol?
Vies vobec ten pravy dovod nevery?
Mali ste nejaky problem,alebo to s tym nemalo nic spolocne? Bola to iba tvoja zivocisnost,nudil si sa,alebo si mal pocit,ze o nieco prichadzas a chcel si si este pred svadbou uzit?
Alebo ti nieco chybalo na tvojej priatelke?

Maoam

je asi iluziou mysliet si, ze by ludia mohli byt monogamni

dokonca aj ti 'lepsi' ci s väcsou zodpovednostou alebo aspon akou-takou sebareflexiou urobia nieco take, ako ty

sexualny pud je jeden z najsilnejsich

co uz :-/

tvoj pribeh ma len utvrdil v tom, ze verit v nejaky verny vztah je utopia, skor ci neskor to zlyha

slniecko154

hm.. ako som to precitala, normalne som mala pocit ze to pise moj byvaly..pretoze to sedi takmer do bodky..tri roky sme mali "vztah", z toho dva roky bol aj s inou..obe sme sa dokonca aj poznali osobne a obe sme druhu neznasali lebo ju ohovaral predo mnou a mna pred nou..cista telenovela..a prasklo to tak ze ta druha nasla v jeho maily fotky co som mu ja posielala..citila som sa ako spinava handra ktoru mal len na to jedno..a som stastna prestastna ze som sa ho zbavila..hoci ta druha je s nim aj nadalej aj ked o vsetkom vie ze bol aj so mnou.. to teda nechapem.. takze velmi dobre viem ako sa citi tvoja priatelka kedze som sa citila presne tak isto..na jej mieste uz o teba ani nezakopnem..toto jednoducho presahuje vsetky hranice zdraveho rozumu..kto to spravi raz a vedome klame..nikdy sa nezmeni a zivot s takym clovekom by bolo len peklo..

kajushaaa

Ona si zaslúži lepšieho.. si iba chudák.. keď miluješ..možno máš potrebu urobiť niečo sprosté ale urobiť by si to nemal aj tak z úcty k nej..