Chcem skúsiť hladovku

Príspevok v téme: Chcem skúsiť hladovku
Stankuska

Ahojte, chcela by som vyskúšať hladovku na mesiac, na rady typu je to nezdravé a podobne nemám chuť :) som odhodlaná a spravím to :) Chcem len počuť skúsenosti niekoho, kto to už vyskúšal, či je lepšie nejesť naozaj nič, alebo môžem zjesť tak pol uhorky alebo paradajky denne, poprípade kuracie mäsko .. koľko litrov tekutín vypiť ? 2-3-6 ?? Denne cvičím kardio cviky 40 minút + behám 2 kilometre chôdza tak 2 kilometre a skáčem na švihadle, 500 preskokov, koľko je efektívne ??? A užívam aj L karnitine ... tekútý, myslíte že pomáha ? koľko môžem relatívne schudnúť za mesiac takejto " prácičky " ?? ďakujem za rady, veľmi veľmi peknučko už teraz :)

Sis_

Ja tiež chudnem a moja strava že založená na tom že jem 5x krát denne malé porcie a každý den cvičím kario 35 minút plus pilates doma.. ak ccheš schudnúť s hladovkou tak to skús čo to dá.. ja som to tiež skúšala ale hned ako začneš normálne papať tak začneš rýchlejšie priberať

MetallicA

preboha, no to bola fakt len otázka času asi....aspoň dačo treba jesť ale cez deň, ked už chcela rýchlo schudnúť a to ešte aj popri učení!