Chcem skúsiť hladovku

Príspevok v téme: Chcem skúsiť hladovku
Stankuska

Ahojte, chcela by som vyskúšať hladovku na mesiac, na rady typu je to nezdravé a podobne nemám chuť :) som odhodlaná a spravím to :) Chcem len počuť skúsenosti niekoho, kto to už vyskúšal, či je lepšie nejesť naozaj nič, alebo môžem zjesť tak pol uhorky alebo paradajky denne, poprípade kuracie mäsko .. koľko litrov tekutín vypiť ? 2-3-6 ?? Denne cvičím kardio cviky 40 minút + behám 2 kilometre chôdza tak 2 kilometre a skáčem na švihadle, 500 preskokov, koľko je efektívne ??? A užívam aj L karnitine ... tekútý, myslíte že pomáha ? koľko môžem relatívne schudnúť za mesiac takejto " prácičky " ?? ďakujem za rady, veľmi veľmi peknučko už teraz :)

Stankuska

Zajtra mám pred sebou učenie na ťažkú písomku .. koncoročnú slovinu ..... nemôžem si dovoliť nejesť :( dám si celozrnú žemličku s light syrokrémoma kuracou šunkou ... potom sa už uzatvárajú známky .. takže budem makať ako fredka ...hodinu a pol denne športovať, do druhého sa pokusim dať dole ešte 12kilečiek :) a inak čo ste tu pisali, ja nemám vôbec žiadnu ovisnutú kožu ... práveže mám riadne pevné telo, kombinácia hladovka, vodička a šport mi proste robia dobre :)

MetallicA

ved dobre ja som tiež dosť cvičila, teraz sa mi už veľmi nechce....hej hej čudovala, ale viac je tých lemravých asi, čo sa pootom divia prečo nechudnú

alenka_maxova

babule, prepacte, ze vam to takto napisem, ale niektore ste take hlupucke, az to nie je pekne. Takymto jedalnickom si privodite take poruchy a take bolesti, az budete steny skrabat. Nuz ale...kto chce kam, pomozme mu tam :)

MetallicA

dobre- toto popri škole ani ja nechápem celkom to je pravda....áno to je iná hladovka, ale kedže sa s tým dá schudnúť robia to aj tie čo majú len túto jednu prioritu...ja neviem ja sa tak aj modlím vtedy, to napomáha....možno treba skpsiť ramadán :)

Nela41

MetallicA: Nemôžeš porovnávať pôst nejakej kultúry a hladovku na schudnutie. Samozrejme sú fanatici, ktorí hladovky držia, ale je im jedno či po hladovke naspäť priberú alebo nie a nevadí im ani ochabnutá koža, v prípade dievčat veľmi škaredé prsia a iné veci. Oni sa chcú "očistiť", nie schudnúť. Ich zdravie som nevidela takže to nejdem komentovať ja tu píšem, že takto sa chudnúť nedá. A porovnávať ešte túto hladovku s ľuďmi ktorí majú rakovinu a iné choroby je tiež strašné, áno nič nejedia ale na aký úkor? A keď vyzdravejú začnú zdravo papať a sú radi za každé zdravé kilo naviac. Proste hladovka nie je diéta. Keď si niekto myslí, že ho to zbaví hriechov a neviem čoho nech neje ja mu na to nič hovoriť nebude, pretože do viery a celkovo iných kultúr sa nevyznám, no dievča ktoré chce mesiac žiť z kávy a vody by mal niekto otvoriť oči. Mimochodom ak je to študentka ja si neviem predstaviť ako sa učí, lebo poznám ten pocit keď si telo pýta a vy sa cítite ako vo sne.. nuž nejdem aj tebe nadávať ale ľudia, ktorí sa vyznajú v dietach a zdravej strave so mnou určite súhlasia

MetallicA

nela- to s tými svalmi je tak...áno odburávajú sa svaly....ale aj tuk! a neničia sa svalové bunky samé o sebe.....
Max. sa odporúča 40 dní hladovať, tak Stankuska na to si daj pozor radšej to nerob dlhšie.....dajú sa do pohybu orgány, tepny sa odvápnia, koža sa prečistí atd