Praskanie dlaní + svrbenie - že vraj plesen /Aspergilus /

Príspevok v téme: Praskanie dlaní + svrbenie - že vraj plesen /Aspergilus /
Aspergilus

Dobrý den,
velmi potrebujem vašu pomoc,
praskajú mi dlane, koža sa mi odlupuje a niekedy prasknú až tak že to dosť bolí.a najhoršie na tom je že to strašne svrbí. bol som už asi 5 krát pri kožnej a ona mi stále dáva nejaké maste a raz mi dala aj tabletky...ale mam to uz pol rok a nič nezaberá.Keď mi odobrala šupiny s dlane tak prišli výsledky že je to pleseň...nejaký Aspergilus.....ale druhý názov si napamatám...ale povedala že to bude asi s mokrého dreva.
Neviem čo stým mám už robiť...
POMOZTE PROSIM...
Dakujem

Ospravedlnujem sa ze som to napísal aj do príspevku a aj som vytvoril novú tému ale chcem aby si to niekto všimol...lebo som s toho zúfalý....

ria 2000

najlepšie na pleseň je roztok vody 0,5l + lyžica octu a máčat postihnuté miesto 2 x denne + masť Fungicidin Láčiva 2 x denne natriť

vilaamalka23

ja som mala podobny problem pre rokmi ,chodila som s tym ku kožnej, rôzne mastičky mi davala a nič nezaberalo ,kupila som si v lekarni obyčajnu lekársku vazelínu a natierala som si s tým ruky nahrubo a natiahla na noc rukavice ,tie igelitove, čo su vo farbach na vlasy a po čase ma to prešlo , len to treba pravidelne mastiť

zips

maros, itrakonazol so m mu uz poradila... prosim ta, ked chces adit, precitaj si aspon prispevky pred zaradenim tvojej geniality.