Chcem viac sexu a partner nechce,poraďte ,robiť sa sama?

horalka4

prepacte to malo byt v mojej teme,len soms a nejako neuvedomila nepiste mi tu nic, je to tema ktrou si zalozil iny clovek nebudem tu frflat do toho...

horalka4

Aky by ste mali pocit,keby ste uspokojovali paernera rukou,neuspokojujete ho spravne a on vam zacne ukazovat ako to robit? citila som sa velmi trapne,ako neskusena.....pocuvat ze pekne od korena musim atd..:/ hned ma napadlo,ze tak skoro sex nechcem ....trapne,ale vas pocit by bol aky?

Robeera

Vám sa to všetkym povie,keď ho miluješ,o všetko sa starám-o deti,varenie,periem,vysávam,všetko je na mne..a on..pride z práce,čo je zajesť,pivko,zavolá kamarátom a ide do krčmy,príde o desiatej napoli spytý,pusti telku a tam zaspi aj do rána.Kde je život,láska,o sexe ani nehovorím,najradšej by som sa na všetko vy....a,my ženy máme život nariť,muži su bohovia,česť vynimkam,ktorí vedia zdieľať so ženou i prácu i radosti..mala som jedného,na rukach by ma bol nosil,chodil za mnou,no ja som bola vyberavá,neviem prečo som si vzala môjho../asi dobre sexoval..mala som to vtedy rada-blaznivá mladosť,nad buducnosťou som neuvažovala/,no teraz keď vidím ako si užíva ten môj,čo ma chcel,podniká,má auto,krásny dom,taku gazdinku,chodí v obleku...a ta jeho-vymalovana,nechtiky nalepené,účesy rôzne---tak by som najradšej zomrela,keď to vidím!!!
Za mladi som bola sama Disco,chlapci,sex a teraz som sa zahrabala do sr....k!!!!
Občas mi to chýba/sex/ako každej žene a tak sa robím rôzne i z potreby i zo žialu.....

Ronnny2

Ja by som zas sexoval a partnerka chce tak raz za mesiac,pritom ja by som chcel i každý deň-nedáme to dokopy....ako a kde sa stretneme? Mám 43/183/81-Partizánske.

ali1

CAALA SOM JEJ REAKCIU,SAMOZREJME ZE NEMA TAKTO ZIT VED JE CLOVEK KTORY MA POTREBY ....VED NEJAKU SEXUOLOGICKU,NECH ZAJDU S MUZOM,ALEBO NECH HO NEJAKO PREKVAPI CO AK SA M TO ZAPACI, NECH SETKO ROBI NA MAXIMUM,MOZNO TO MAJU TAKE ,,OBYCAJNE,,A MANZELA TO NEBAVI...TO UZ NAM MSI NAISAT SOOMA...

A MANZEL NECHODI VYTAZENY Z PRACE ALEBO NEJAK TAK?LEBO MUZI KTORY SU VYTAZENY PRACOVNE ALEBO INAK PSICHYCKY SAMOZREJME NEMYSLIA NA SEX...

POROZPRAVALA SI SA S NIM O TOM ? CO SI MU POVEDALA A AKO REAGOVAL?POVEDALA SI MU ZE SA BUDES MUSIET USPOKOJIT SAMA? CHAPEM TA, AKA MUSIS BYT VYBUSNA A NERVOZNA Z TEJ POTREBY,URCITE SA NAPRV VAZNE POROZPRAVAJTE. ALE MILENCA MI SOM URCITE NERIESILA, NEHOVORIM ZE VOBEC.

AKO DLHO SA S VAMI TAHA TEN PROBLEM?

ach jaj!

No Somma, si normalna, ked chces to co je normalne? :D Samozrejme pisem to ironicky :D

ali1, a co ked ma rodinu?? Ma teraz do konca zivota zit pomaly ako mniska?? Myslim, ze keby muza AZ TAK neskutocne milovala, tak by nad milencom neuvazovala. A nie, nebude mat vycitky :D Mozno tak prvy - druhy krat :D

Somma, sprav to co uznas za vhodne. Len pozor, aby ti pri milencovi city neprerastli cez hlavu, to by nerobilo dobrotu.

ali1

KED SI NORMALNA KUP SI VYBRATOR?.MAS DETI RODINU A UVAZUJES NAD MILENCOM?!CHCES ZIT S VYCITKAMI?AK SVOJHO MANZELA MILUJES NEROB TO.