Zivot s depresiou

amanda23

bicykel, ty sa vyznas v liekoch, sam si poskusal nejake? Ja mam diagnostikovanu uzkostnu depresiu, ale uzkost mam len malokedy, skor prevlada ta odpojenost, depresia ,neprijemne pocity nepohody, uzkost len zriedka pride z toho vsetkeho uz ako vyvrcholenie..

bicykell

konkretne citalec sa podava do 40mg denne, ale nemusi kazdemu pomoct. AD je vela druhov, treba skusit ine. Skupina SSRI, kam patri aj citalopram, je z tych slabsich AD, ale vsetko je to individualne. Ked pojdes k psychiatrovi, povedz, ze chces nieco ine, ze toto je slabe. No a Xanax je prakticky len na uzkost, s tym depresiu nevyriesis.

amanda23

bicykel a kolko je normal? mne to zatial takto stanovil psychiater, ale necitim ziadnu zmenu, akurat mi bolo na zaciatku este ovela horsie. Neviem, co bude na kontrole, ci zvysi davku, alebo zmeni liek, bojim sa uz, ze mi nic nezaberie, alebo mi da lieky, co budem po nich nepricetna..Ked mne nezabera ani Xanax 0,25 ked si dam, asi je to len na uzkost, nie na depresie.

zewa

Treba ísť za psychiatrom. Ženy často berú AD aj pocas tehotenstva. Tvoj terajší stav neprospieva ani tebe ani babu. Jedine s ním to môžeš vyriešiť. Skús aj terapiu a relaxáciu.

12delfinka

chcem sa spytat ci ste niektory brali liek citalek na depresiu? ja som brala 10 mg najslabší a neviem dako mi nepomohol poradte mi co mam uzivat

Rost

Mne pomahaju sedenia u psychologicky AD neberiem aj ked mam doma odlozene nejake lahke.Ale tak ja mavam tak stedne tazke alebo len lahke depresie na tazke asi treba tie AD.

Brontiik

Ja som tiez na ciastocnom ID, 50% uz rok, hoci depresiou som zacala trpiet od 18r. a teraz mam 34r. ale aj pracujem, beriem lieky asi dozivotne