Ako sa tankuje?:)

Príspevok v téme: Ako sa tankuje?:)
kikush92

Ahojte asi to bude zniet ze som uplna krava, ale ako si na benzinke mozem natankovat auto? :D Ja som inak vazne normalna, ale toto som nikdy nerobila, ja sa iba vozim, ale dnes doma nie su rodicia a ja prave musim ist pre nich, len v tom aute uz nie je benzinu vela... Teda pridem na pumpu, dam tam tu hadicu a kolko to mam drzat? :)) A tiez ani neviem ako sa tam plati :D Prosim pomozte :DDD

Joo

pamatam sa ,ked som zadrela ocove auto a s kamoskou sme hladali nejaky vypustny šroub na nadrzi ...... uuuplne zbytocne ONO to nema !!! .....ale nebolo by na skodu ,keby malo :-/

Vemeno

Zastavis pri stojane s hadicami.
Potvor si trochu okienko vodica.
Hadicu tam zastrc a stlac.
Ak mas auto na benzin tak zasadne tankuj naftu a naopak.
Ked uz bude auto plne, tak skrtni zapalkou a hod dnu.

dobra vila

Ano :D, drzis hadicu a hore pozeras za kolko si chces natankovat a ked sa blizis k sume (priklad 20eur, tak tam uz budes tak opatrne doplnat, stlacis, pustis, stlacis, pustis, pripadne :) keby si chcela presne v tej sume). Ak si chces plnu nadrz, tak to zacvaknes a ono sa to samo vypne, ak je nadrz plna.
Potom vojdes dnu na benzinku, on uz bud vie, ktore auto je tvoje, alebo ukazes/povies ze tamto porsche, priklad :D. Mne robi skor problem odtocenie toho krytu do nadrze auta, niekedy si na tom idem ruku vylamat a neviem to odtocit ani ked to zatlacim a co ja viem...mne s tym zvykli pomoct na benzinke, poprosila som chalanov, ci by boli taki zlati a natankovali mi a stalo sa...takze no problem, ak ich poziadas, iste ti s radostou pomozu...:)