kde najst partnera

Príspevok v téme: kde najst partnera
pukky2

chcela by som sa spytat, kde ste sa zoznamili s tym vasim? chcem najst niekoho, druhu polovicku, skutocnu lasku a niekho starsieho, vyspeleho chlapa na vztah
prednedavnom som sa rozisla s priatelom, to sa nedalo jednoducho, ja mam 18 chalan mal 19, nevybureny, asi si dalej viete predstavit..
party, diskoteky rovno vynechavam, nemyslim, ze sa tam da najst nieco normalne

guide

My sme prvý krát spolu komunikovali na internete, áno, chatovali sme spolu na INTERNETE. Potom sme sa stretli a tak už to išlo. Tiež nie šom ten typ, čo rád chodí na diskotéky, alebo sa opíja každý piatok. Obyčajná baba, čo študuje, dovolím si povedať, že zo zmyslom pre humor, má rada šport.
Môj priateľ bol vtedy tiež mladý, a nemal ani žiadnu inú predomnou, pusa, nič... to už skôr patrí zuzke.w. keďže to tu teraz rieši. Nepoškvrnený chalan, o ktorom by veľa ľudí nepovedalo, že nemal ešte žiadne dievča. Tiež mi povedal, že čakal na tú pravú, aj keď mu kamaráti dohadzovali frajerky, no skôr chceli, povedal že nie atď., aj keď sa stretol možno vtedy so smiešnymi poznámkami...
A už sme spolu 5 rokov, vlastne viac trošku, a som najšťastnejší človek v živote.

achjajj

Nie si divná, divná je dnešná doba. Jakože viem o svojich potrebách, viem aké potreby majú chalani v mojom okolí ale tiež by som NECHCEL sex keby som nejakú poznal len krátky čas. Ako bývajú niektoré baby hrdé sa svoje panenstvo tak ja som hrdí, na svoje panictvo a nebojím sa to priznať. To je každého osobitná vec. Asi som beznádejný prípad ale šetrím si to pre tú pravú s ktorou by som chcel byť podľa možností do konca života. Asi je to naivné ale takto to nejako cítim. Nechcem to spraviť len tak s hocijakou takou, na ktorej meno si nespomeniem po pár rokoch.
Ale celkovo tu nejde len o ten sex ale aj o tie ostatné veci. Kde je porozumenie vo vzťahu? tolerancia, úprimnosť?! Hlavne tá úprimnosť dnes veľa ľuďom chýba... Nechcem babu ktorá bude behať po diskotékach a chlastať každý víkend v baroch ako to robí dnešná väčšina žien. Proste normálnu obyčajnú ženu ktorá nie je namyslená, vie čo chce, má svoje vlastné záujmy, má rada prírodu a je aspom trochu romantička, rodinne založená a hlavne vie variť :)
Ale dnes je to naopak, hlavne že vie rozťahovať nohy, to im úplne stačí ku šťastiu

zuzka.w

achjajj
No zaskocena som zostala hlavne preto, lebo neverim ze su taki muži tu na svete, ako pises, o tom sexe. Podla mna kazdemu chlapovi ide len o to. Asi aj preto sa bojim nadviazat nejaky kontakt hlbsi kontakt smuzom, pretoze viem ze bude vyzadovat sex, a ja nie som schopna mat sex po napriklad mesiaci chodenia. Neviem mozno som divna

achjajj

Zuzka.w – No veď ani ja by som nechcel hneď do postele aj keď hormóny hovoria niečo iné, no viem sa ovládať a na to som hrdý, že len tak ľahko nepodlahnem. Proste potrebujem toho druhého človeka trochu spoznať. A prečo si ostala zo mňa zaskočená? Viem, je nás málo ale to si za 20 rokov žiadneho takého chalana nespoznala?

zuzka.w

achjajj ja mam 20 rokov, tiež nie som velmi skusena čo sa tyka vztahov..a ak by som si nejakeho partnera nasla tak by som s nim urcite nesla hned do postele, ani za dva dni, ani za mesiac..:)ked som ta citala tak som ostala zaskočena ze nejaky taky muz este tu aj je

Vemeno

Vztah sa da nadviazat hocikde. Ale vyzaduje to urcitu davku vtipu a aspon minimalne IQ. Preto je to tu u nas na SK taky problem.

furikcek

Lasku nehladaj,najde si ta sama :) a vtedy ked to hladanie uz uplne vzdas.

Ak si po rozchode existuje urcity pochod stavov.Prvy ze nenavidis vsetkych chlapov.(tym si si uz presla)Druhy je ked silou mocou niekoho chces(platanie starych ran, nahnevat ex) a potom je tretia kedy sa jedneho rana zobudis a povies si preco by si mala TY niekoho chciet.a vtedy to pride.:)

Ale predsa par mojich vztahov.-> Prvy (dva roky) bol to typek ktoreho poslal kamaratpo mna na policiu ked ma chytili policajti opitu v meste a nemala som 18 :) kamarat uz mal vypite tak poslal kamarata a sup bol ruka v rukave a to na dva roky :P
S dalsim som sa zoznamila cez kamarata.Sla som do mesta a stretla som kamarata co som dho nevidela a hovori ze mam ist snim na stanicu pockat kamarata ze pride busom :) tak som sla ..a bola ruka v rukave na pol roka :) (potom ked som prisla domov som citala na jeho FB ze sa vobec nevedel ten moj byvaly rozhodnut ci pojde alebo nepojde do mesta :D nuz neviem ci to bola vyhra:D
Potom este par kratkych vztahov a potom ma to cele prestalo bavit a nasla som si zenu :D
Mam 18 rokov priatelku uz 7 mesiacov a je mi fajn fajn fajn :)

Neber to tak tragicky.:)
Si mlada mozes si dovolit hocico

Postoje su dolezitejsie ako fakty :P

pukky2

achjajj: pozri kazdy na to potrebuje inu dobu to je jasne :) len ide o to, ze kde najst partnera, ktory bude stat za to
vhodny partner, ked chce pocka, u niektorych je to tak, ze hned
len ja chcem nejake nazory pocut, kde sa nejake stastne pariky spoznali a ze su stastni doteraz :) takeho chcem chlapa, hlavne aby bol uprimny

achjajj

Veď dobre, ja len hovorím, že tí starší potrebujú sex lebo ho už mali a nevedia sa ho na nejaký čas vzdať len preto, že majú novú partnerku. Proste buď budú podvádzať alebo vytvárať tlaky. A čím je človek starší tým horšie si nájde vhodného partnera pre seba. Napr. v mojom veku má väčšina báb už svoje odžité vo vzťahoch a ja pomaly nič. A myslíš, že keby som povedal, že to nechcem skôr než za rok, že by počkala? Ťažko, radšej si nájde iného. Lenže ja nedokážem mať s niekym niečo viac hneď na začiatku vzťahu, potrebujem dotyčnú poznať a to sa nedá za pár dní, na to treba mesiace, niekedy aj roky ale to je už o inom.

xdanielax

ja by som partnera nehladala ani na diskoteke. Podla mna, su tam rovnaki uchylaci ako na nete, a este su aj opiti. Okrem toho, tam ani nechodim :D
inak, tiez mi tato otazka, ze kde?, napadla vcera :-))