Nemam nikoho

Príspevok v téme: Nemam nikoho
nezabudka22

som 23 rocne vpodstate dospele dievca a nemam nikoho... :( sedim doma na internete a placem, lebo nikto z mojich kamaratok a kamaratov nema na mna cas.. vsetci su na chatach na grilovackach na kave, na vyletoch vsetky kamaratky a kamarati ktorych mam su ZADANI a cas travia so svojimi polovickami.. a ja nemam s kym.. kedze mam "homework" do spolocnosti idem len vtedy ked ma na mna niekto cas... alebo ked idem sama aspon potesit sa nejakou handrou atd.. uz ani to ma nebavi ved nikam ani nechodim... sami ma to nebavi :( je mi hrozne citim sa strasne sama... nikoho nezaujimam, nikto nevyhladava moju spolocnost nikto ma nepotrebuje.. som sama nemam nikoho!!! okrem toho moja najlepsia kamaratka ktora je bohuzial nonstop so svojim priateloma so mnou len vtedy ked sa snim pohada aby sa mala komu vyplakat- jej priatel jej doslova aj ked nepriamo zakazuje kamaratstvo so mnou.. vzdy ked sme spolu ( raz za 2 tyzdne) urazi sa na ni spravi jej naschval a kvoli tomu sa pohadaju, ze je so mnou.. :( je mi zle..

nezabudka22

lost ak myslis internetove kamaratstva, tak ja myslim tie realne.. internetove mam, ale to taky ludia co sa ma opytaju sem tam ako sa mam co mam noveho a potom koncia lebo idu bud niekam so svojou priatelkou alebo so svojimi kamaratmi.. dalsia kategoria- uchylaci- slizkí chlapi v domneni, ze s nimi chcem nieco mat a ked sa tak nestane som pre nich pi*a sprepacenim a zlatokopka a dalsia kategoria tí sidliskovi gangstri- fetaci co si myslia ze zjedli salamunove ho*no a jedina ich tema je ako sa piatok ozrali a kolko krabiciek cigariet vyfajcilu a ako im je zle... pre zeny som namyslena, nedostupna ovca ktora nedokaze ani pozdravit.. no opak je pravdou. priklas( kamaratka zo strednej, chodila do A ja do B, bola som pre nu presne ta namyslena co by ju ani nepozdravila) teraz som jej najlepsia kamaratka ktoru jej zakazuje jej priatel pretoze ma paranoje,ze ju vyvlacujem za inymi... :( dopadla som... co mam z toho zivota? a z mladosti? a vsetko to zacalo tym , ze som si zavesila na krk ziarlivca na 2 roky pri ktorom som vsetkych stratila... proste som sama...

majkyy111

ty kks ze pane:D
inak zacinam pochybovat ci vobec vies co je to priatelstvo.. lebo to ze ti niekedy odpisem urcite neznamena ze ta automaticky povazujem za kamarata:D

nezabudka22

chodila som do fitka s kamaratkou ktora je teraz v zahranici, s kamaratom- ten si nasiel teraz nove dievca, bola som aj sama, ale ked som videla,ze kazdy a kazda tam je v spolocnosti nejakej kamaratky tak som tam uz nesla...lebo ma to depta doslova... ked to vidim s placom som dnes isla domov z nakupu... lebo som bola sama ako prst iba som volala s kamaratom ktory zase ma byt dnes so svojou priatelkou... hold smola...vravim nikto na mna nema cas.. ja fakt neviem co mam robit kam ist sama? niekedy stretavam tych istych ludi a vzdy ked som sama.. bohvie uz co si o mne myslia.. tak velmi by som chcela byt teraz niekde v spolocnosti ludi ktorych mam rada, ale nejde to... nemozem, nemaju namna cas...

lost

majkyy1111

no pozor na slova, pane ;)

na nete som si nasiel tych najblizsich kamaratov a kontakt stale pretrvava..

staci hladat na spravnom mieste a v spravny moment skoncit ak je to buran/ka na druhej strane..

technicky, teraz si povedal ze si trapny a stupidny, resp v opacnom poradi ;)

majkyy1111

lost nieeeee tu urcite nie:DD neexistuje nic stupidnejsie a trapnejsie ako nejake "internetove kamaratstva":DD

nezabudka22

a ti ktorych mam, viem ze ma maju radi, ale pre priatelky mojich kamaratov ma beru ako hrozbu a preto so mnou sa stretavaju vacsinou potajomky alebo si len volame..kamaratky- jedna sa uci na statnice kazdy volny cas travi s priatelom, dalsia je s priatelom na chate, dalsia na vylete a dalsia je v zahranici :( ja uz fakt neviem

a pritom som uplne normalna, viem ze ma maju vsetci radi, ale je to tak ako to je...

majkyyy1111

no tak sa snaz tam patrit:D zisti spolocne cinnosti a konicky.. napr mozno chodia do fitka alebo do kniznice a ked pojdu najblizsie tak sa spytas ci by ta nezobrali so sebou ze tiez si tam zacala/chces zacat chodit a ze by si uvitala spolocnost.... no ale taketo zakladne veci tu vysvetlovat:DD

nezabudka22

kde? to by som aj ja rada vedela

mam sa postavit na namestie a rozdavat letaky alebo co? neviem ako mam nadviazat nove kontakty, mam 5 kamaratiek ktore su zadane osatne su len zname ktore maju svoj okruh ludi kam ja nepatrim...