Zvláštny sen

Príspevok v téme: Zvláštny sen
jumbák

Včera sa mi sníval veľmi zvláštny sen. V tom sne som bol celebrita (nespomínam si či herec, spevák...) a zavolal mi Rozboril z Modrého z neba, že mám ísť za nejakým sotva dospelým dievčatkom do väzenia (nepamätám si, za čo tam bola). Tak som tam išiel, stretol som sa s ňou, rozprávali sme sa a ona ma neskôr poprosila, aby som napísal pohľadnicu, alebo list jej rodičom, v ktorom sa ospravedlňuje za to, že spáchala niečo zlé, za čo je vo väzení. Mala niečo s rukami, takže to nemohla napísať ona, a vo väzení ju nikto nemal rád, čiže by jej s tým nik nepomohol. Súhlasil som a odišiel domov. Až potom som zistil, že som sa toho dievčaťa zabudol spýtať na adresu, kde mám list poslať. Nevrátil som sa späť spýtať sa, lebo väzenie bolo na druhom konci Slovenska od miesta, kde som býval. Tak som hľadal v telefónnom zozname podľa jej priezviska dúfajúc, že natrafím na tú správnu osobu, ktorej poviem ospravedlnenie za to dievča. O pár minút za mnou prišiel Rozboril a povedal mi, aby som pátranie po rodičoch toho dievčaťa ukončil, pretože zomrela. Ako postavu vo sne ma to ranilo....Lenže ani po prebudení mi nebolo všetko jedno. Doteraz na ten sen myslím, a zdá sa mi, akoby som to dievča zo sna poznal, pričom som ju určite nikdy nevidel. Čo si myslíte, čo mohol ten sen znamenať?

ja40

To dievcatko si bol ty a to vazenie je tvoje telo. Matke si urcite tym neublizil,ze si invalid,ale matka tebe hoci ani ona za to velmi nemoze.
Mam z teba pocit,ze si velmi citlivy a aj ked navonok zmiereny s osudom,pravda je ina a len ty vies aka...
Neboj sa nic,vsetko je tak ako ma byt :-)
Na to,aby som ti tvoj sen,alebo teba samotneho rozobrala viac,tak musim sa viac do toho vlozit...ale to az nabuduce

jumbák

Mám rovnako starého súrodenca, brata (sme dvojčatá). A svojej matke som mohol ublížiť iba tým, že som od narodenia invalid.

anjelik

To je úplne jedno, kedy si na to myslel. Stačí, že takú spomienku v sebe máš. Že vieš, že také čosi existuje. A vytvoríš sen. :o)
Osobne by som sa tým vôbec netrápila.;o)

jumbák

anjelik: Modré z neba nepozerávam, a ani som na nič spomínané pred spaním nemyslel. Takže tým to asi nebude.

anjelik

Ten sen znamenal, že možno rád pozerávaš Modré z neba, poprípade si si na to z nejakého dôvodu spomenul. Táto spomienka ti zostala v hlave a tesne pred zobudením sa aktivovala. A ty si začal snívať, sám si si vytvoril postavičky v tom sne, sám si ich aj zahral. Pridal si aj patričné emócie a sen bol na svete. :o)
Nič, čo by ťa malo trápiť a čo by stálo za uvažovanie. :o)
Ak budeš často pozerať príbehy z džungle, možno ťa raz zje lev..;o))