kvalitný mejkap

Príspevok v téme: kvalitný mejkap
Nada

Ahojte, viem, že táto otázka sa tu dáva dosť často, ale predsa by som sa rada opýtala, ktorý make up je najlepší =) Potrebovala by som nejaký zmatňujúci a hlavne krycí =) Pomohlo by aj to, ktoré si radšej nekupovať =) Ak by to šlo, tak by som rada vedel aj jeho cenu (toho kvalitného) + nejaký dobrý púder, ktorý vyzerá hlavne prirodzene, keďže doteraz som na taký nenatrafila =) Ďakujem =)

lochness

an-e, ja ho mam uz dlhsie a som spokojna, konecne svetly odtien co mi sadol, vyzera prirodzene, tak skoro uz ho menit nebudem :)

jahoda nikýý

dermakol je super stoji len 5eur aj puder dermakol je super ale je to len a len na tebe :) :D ale zatial som snim spokojna

anonymkacolett

Púder - Egptská hlinka :) je fakt úžasný, kúpila som si ho cca pred 2 rokmi, raz v nitre na agrokomplexe, stál okolo 30 e, a mám ho doteraz, ale sa mi zdá, že teraz je už dostupný aj na internete :) a ten make up by zaujímal aj mňa :D

e.coli

Mne vyhovuje, krytie má podľa mňa stredné, je matný (čo by za mňa nemusel byť, lebo mám dosť suchú pleť).
Pekne zjednotí pleť a splynie s ňou. A bonus k tomu, že perfektne vonia :)

ewelin28

e.coli...aký je? ja mam ten 1 2 3 perfect...ale nekryje najlepsie....inak burjois ma super make-upy...najlepsie kryje flower perfection..a netreba si ho ani vela davat, takze jedna flasticka vydrzi dlho ;) a mam od nich puder healthy mix..je super...

JahO_Odka

Tiež používam Affinitone už asi 2 roky :) Pre mňa je super, lebo mám dobrú pleť a potrebujem len dotónovať.
Dávam si ho len máličko a tvár mám po ňom ako bábika :)