co sposobi meskanie M ?

Príspevok v téme: co sposobi meskanie M ?
exka

Ahojte. No baby, ja som si teraz dala. Rok som nemala styk, tak som na jednej akcii stretla byvaleho priatela, stravili sme spolu noc (zbytocne vysvetlovat okolnosti ci dovody) a teraz 2 tyzdne mi meska M. Nikdy som nemala az taku odchylku, maximalne den/dva. Na wc chodim castejsie, ale to kvoli tomu, ze dost vela pijem. To ma udrziava pri vedomi ked sa ucim.. Inak nic extra ako priznaky mozneho tehotenstva neregistrujem. V podbrusku som mala predvcerom take pocity ako pri menstruacii ale stale jej niet. Nechcem sa pytat ako pubertiacka, ale co moze byt okrem tehotenstva dovodom meskania? V poslednych mesiacoch som mavala pichanie v podbrusku, dokonca ma to zmylilo a vyhnalo na pohotovost ze je to slepe crevo :D ale plany poplach. Sla som na gyndu, lekar ma vysetril ale sono mi nerobil. Ak by to sposobovala cysta, zistil by to aj bez sona? (V tom case ked ma vysetroval som bola este pred stretnutim s ex.) Prosim o vlastnu skusenost.. na forach na internete som uz z toho blazon. Dakujem