Odchod z domu - oznam rodine

Príspevok v téme: Odchod z domu - oznam rodine
DzanaFX

Ahojte, o dva dni by som sa mala odsťahovať konečne z domu (vôbec tu nie je iné východisko, s rodinou nevychádzam)...Popíšem to bližšie. Rodina mi veľmi ubližovala, už som to tu raz písala www.zdravie.sk

a tiež aj tu

www.zdravie.sk

No a vlastne...Moja rodina to ani len netuší, ja utekám z domu...Najprv som im to nechcela povedať vôbec, ale teraz vlastne rozmýšľam, že by to nebolo asi fér, tak im to chcem oznámiť tesne pred odchodom, lenže asi začnú so mnou robiť cirkus a nadávať mi a obrátia ma za tú, čo sa vykašľala na rodinu...Neviem či sa im ironicky poďakovať za to utrpenie, čo spôsobili a vytknúť im všetko, prečo ma vyštvali z domu, alebo len bezdôvodne ohlásiť, že idem preč, žiť nový život, alebo čo im vlastne povedať?? Lebo oni ma úplne odvrhnú a tým, že ja opustím tento dom, spôsobím, že už nebudem mať žiadny domov :-) hmmm?

lost

zit so psom osamote je OK.

je to extremne narocne, pokial clovek nema nikoho kto mu ho postrazi, kym clovek musi byt prec, no inak sa to da, pokial clovek nebude velmi chory, az tak ze nemoze ist von.. :)

ale tak je to so vsetkym.. domacnostou. len pes je zivy tvor no :)

DzanaFX

Je to MOJ pes, za moje peniaze, taže...Nebojte, beriem si len veci, čo sú moje, aby ma neobvinili z krádeže...Jedine PC kúpil otec, ale s ním dohodnem dajak..:-) Inak dosť mi pomáha bývalý so psom, lebo to je trošku aj jeho pes..:-) Takže tak no...

bingham

DzanaFX...ano poznam to, len ci to zvladnes sama - to su dalsie povinnosti :))...a aky ma k nej vztah rodina...nie ze ta obvinia ze si im ho ukradla :)

DzanaFX

Nesranduj, kvôli psovi som hľadala byt dva mesiace :-)) To je moje decuľko, už tri roky.

Vieš si predstaviť, že prídeš domov a jediné, čo Ťa privíta s radosťou je pes...? No a opusti ho :-)

DzanaFX

ja to zvládnem, pokiaľ si verím a v tomto hej, ja verím, že zo mňa všetko opadne, fakt mi ten dom naháňa strach...

doubledog, prečítal si príspevky?

piktogram

bu-bu-bu

vyrovna sa s tym. casom, skusenostami a s trochou pomoci. predpoklady na to ma. nikam sa neponahla, vsetko ma svoj cas.