stiepenie vlasov-katastrofa

Príspevok v téme: stiepenie vlasov-katastrofa
vlasystrasne

Mam katastrofalne stiepenie vlasov po celej dlzke, vlasy chcem dlhe ale roky su rovnake...vlasy si podstrhujem doma sama kupila som si aj drahsie noznice s ktorymi striham len a len vlasy ale do tyzdna su rovnako postiepene ako pred tym...sampon pouzivam najnovsie syoss bez silikonov na poskodene vlasy...pred tym som pouzivala Alverde ale chcela som skusit nieco ine ale je to katastrofa...hennovala som si valsy pravidelne ani to nepomohlo...beriem kremik uz asi 2. mesiac ani to nepomaha proste nic nic je to strasne su take jemne krehke postiepene na koncoch a take cele poskodene...nie su suche na pohlad vyzeraju zdravo ale ked pozriete konce...kaasrofa....jemne vlasocky postiepene aj na 10 casti

medovnicek

ja som mala rozstiepene konce niekolko rokov, na vysokej skole, mala som vlasy vacsinu casu poriadne dlhe. nosila som ich rozpustene najcastejsie, takze sa mi velmi osuchavali napriklad pri sedeni na stolickach, v elektricke a podobne. davala som si vlasy podstrihavat len mame, aj to co najmenej, kedze som nechcela stratit z dlzky. konce vyzerali katastrofalne (pritom som si vlasy vobec nefenovala, nezehlila, nefarbila, vynimocne len nakulmovala, ale to len raz za pol roka mozno), nastiepene som to mala do vysky mozno aj 10 cm. po vyske som sa dala ostrihat najprv po bradu, potom na kratko a odvtedy nemam ANI JEDEN vlas postiepeny. opat mam dlhsie vlasy, niekedy aj zehlim, fenujem, a velmi casto farbim, ale vlasy mam zdrave. takze ja radim ostrihat, ale vyrazne.

nara

skús šampon Panthehair z lekárne, a tiež dixi vodičku regener, ona sa má dávať na korienky, ja si ju dávam na konce a do stredu vlasov a aj sa mi lahšie potom rozčesávajú

Nela41

Fúúh v tom ti ja neporadím podľa mňa ak si vlásky žehlíš tak to najviac pokazí vlasy, celkovo štruktúru, ich tvar a mieru poškodenia. Ja si žehlím vlasy denno-denne niekoľko rokov a asi dva týždne som si ich nežehlila ani raz a keď som prišla do školy všetci mi obdivovali vlasy že aké ich mám omnoho zdravšie :D Ale čo no ja si radšej tie vlasy vyžehlím s tým že sa cítim dobre a pekne ako ich nechať tak mať ich zdravé a vyzerať ako strašiak :D

kvetinka456

ja som absolvovala brazílsku kúru na vyrovnávanie ... akože moc mi ich nevyrovnalo kedže mám africký typ vlasov čiže uplne kučeravé ale tá kvalita ! vobec to nelutujem ! kokos uplne som ich mala rozštiepene, poškodene kedže si ich stále žehlím a po kúre hebké zacelené a potom asi trštvrte roka sa mi vôbec neštiepili :) zázrak :) ked budú peniažky určite tam pojdem zase :)

vlasystrasne

no Nela41 ved toto...ze ostriham a je to s5 coskoro takto sa mi vlasy len budu skracovat a skracovat :( asi svojim vlasom davam prilis velku pozornost :( zle je hlavne to ze asi pred 4 rokmi som si vlasy viac krat farbila a pred 5 som si na spodne dala neodborne peroxid...mozno to sa mi stalo osudnym...ale teraz uz vyse roka vlasy len hennujem...ale ved za tych 5 rokov by to vsetko farbene by malo odrast co ?? ci to uz natrvalo budem mat naruseny vlas ??

Nela41

No nečakaj že ti niečo extra pomôže, ja neradím ani stríhanie lebo ono zachvíľku máš tie vlasy ako predtým.. Mne napríklad pomohli gliss kury napríklad slabo ružový alebo čierny :)

fdoaa

tak gliss kur z tých drogériových výrobkov na vlasy je podľa mňa top, zaberá aj na poškodené vlasy. ja od nich používam len kondicionéry a masky, šampóny vôbec lebo na pokožku hlavy by silikóny nemali ísť. skús čo najskôr. pa

vlasystrasne

fdoaa aj ja som nad tym rozmyslala ze sa dam znova na silikony a viaceri doporucovali gliss kurtak asi na tom daco bude