Jablková dieta

Príspevok v téme: Jablková dieta
1angelina23

Program Jablková diéta

Prvý deň: Jedzte celý deň iba jablká.

Druhý deň: Taktiež celý deň jablká ale na obed zeleninový šalát z jablkami

Tretí deň:Celý deň jablká, na obed zeleninový šalát z jablkami a môžete pridať celozrnné pečivoVšetky ostatné ale aj prvé dni si môžete meniť podľa seba, je ale dôležité aby obsahovali hlavne jablká.
..... mate s nou skusenosti?

Riuš

Dámy, tiež som nikdy neverila dietam.
Celé dni jem klasicku dennú stravu ako vždy, len na desiatu do školy si namiesto pečiva nosím 3 jablká.
Tuto zmenu už držím viac ako týždeň a schudla som zo zadku aj z brucha.
Tiež som si myslela že je to hluposť pred tým, ale funguje to žiadny jojo-efekt :)

bingham

To su otazky ze preco...drbne ma :)

tak si daj hruskovu dietu na tri dni, alebo broskynovu dietu, tie tiez obsahuju vitaminy a tiez zlepsuju metabolizmus, imunitu...

treba pestrost, nemozes jest len ovocie a uz vobec nie len jeden druh !!!!..takto si akurat len znicis travenie

winki

Fuj po piatom jablku by mi už prišlo na vracanie :). Keď už dietu tak vyváženú a pestrú stravu z každého rožka trošku a keď už očistnú kúru tak ovocné a zeleninové šťavy a rozhodne nie dlhšie ako dva dni.

1angelina23

Preco?
Jablká obsahujú veľa vitamínov, taktiež vápnik, horčík, magnézium a cennú vlákninu, ktorá popoženie váš metabolizmus. Zlepšuje zdravie srdca, metabolizmu, krvného obehu a hlavne imunitu. Jablková diéta Vás zbaví nečistôt a taktiež zlepší Váš vzhľad pleti.