Teraz som sama a nezvladam to

Príspevok v téme: Teraz som sama a nezvladam to
poli

Pred par dnami sa somnou rozisiel moj priatel, s ktorym som bola 3roky.Byvali sme spolu.Bud ja unho bo on u mna.nebolo dna kedy by sme boli od seba.kazdu volnu chvilku som stravila s nim.Pol to moj prvy partner aj co sa tyka sexu....bolo mi s nim nadherne vyhovoval mi vo vsetkom. ale ja som si to pokazila tym, ze som stale rozmyslala nad tym, ze som si v zivote este nic poriadne neuzila a nezazila.aj on sa bal ze ho budem chciet v buducnosti podviest kvoli tomu aby som vyskusala nieco nove kedze on bol moj prvy.da sa povedat, ze dost casto pijaval s kamaratmi len tak a kvoli tomu vznikali casto hadky.Mala som pocit, ze ma nechape.Neviem preco, ale v poslednej dobe mi vadilo napriklad ked sa ma chcel dotykat.nehnusilo sa mi to, len som bola stale nervozna..nevedela som ci ho lubim a tak podobne...on bol velmi dobry a ohladuplny len ja som si to pokazila zrejme svojim spravanim..myslim si, ze som sa tak spravala preto lebo som mala zdravotne problemy kvoli ktorym som snim nemohla aso stvrt roka spavat...vravieval mi, ze mu na tom nezalezi, ale mne to vadilo a mrzelo,ze mu nemozem vyhoviet..velmi ma to trapilo...uz sme si nemali ani co povedat..no proste bolo tam toho vela...a tak sme sa rozisli,ale v dobrom.pri rozchode sme sa k sebe spravali tak pekne, ze to ani ako rozchod nevyzeralo...na dalsi den ma odviezol domov a uz som ho nevidela(aj ked byva len jednu zastavku odomna)Teraz neviem ci tak smutim kvoli tomu, ze som si uvedomila ze ho este stale lubim, alebo som zostala zo dna na den sama a trapi ma samota ktoru som nezazila 3roky..Je mi strasne smutno...povedal, ze aj keby som sa k nemu vratila tak by tobolo mozno dobre lentake2mesiace a ze by sa to aj tak potom vratilo do starych kolaji...velmi mi chyba...co mam robit?myslim si, ze pockam este taky mesiac uvidim ako sa budem citit a podla toho by som sa snazila ho ziskat spat...neviem ci sa mam o to pokusat,aj ked mi jasne naznacil,ze uz to nema zmysel a ze sa ku mne nevrati...bojim sa toho,ze si uz nikdy nenajdem takeho priatela ako bol on,ze budem kazdeho k nemu prirovnavat a preto si nikoho nenajdem...mal dobru perspektivu do buducna.mal dobru pracu, miloval deti ale hlavne miloval mna..myslite, ze sa s tejto bolesti vyliecim....prosim poradtemi uteste ma ja to fakt nezvladam...;(((...je to moj prvy rozcho v zivote...dakujem pekne za vas cas ktory ste venonali tomuto clanku..

Bubina

A pozrri sa okolo seba kolko chlapov je na svete....a mooooja ide leto najlepsie obdobie za cely rok tak si konecne zacni uzivat kazdu sekundu na plno a maj zamknute oci na slzy

Bubina

No mozem ti povedat ze aj ja som sa rozxsla s priatelom a povedal mi to iste. Ked chlap povie ze to nema vyznam tak jednoducho musis pochopit ze to mysli vazne.Maj svoju hrdost a sebavedomost to je najdolezitejsie a uvidis ze to pojde aj bez chlapa.Mozno ze ti ani nechyba len sa nudis ale ver ze ked kazdy den si naplanujes nejaky program tak si nanho ani nespomenies len sa nemozes nudit.Mne to pomaha ale ja by som ho nechala tak pretoze ked ta naozaj tak miloval a miluje dosiel by za tebou.Ked budes otravna tak sa ti vzdiali este viac ako je teraz.Nehaj to tak a sama uvidis ze pre teba to bolo to najlepsie a najdes ovela lepsie ktory bude niecim inym vynimocny a ty sa potom budes len usmievat .....drz sa

Jarček

Ja som teraz tiež ostala po siestich rokoch sama a nezvladam to...je to uz 8 mesiacov,odvtedy som uz mala aj ineho partnera a potom prisiel den,ked som stretla svojho byvaleho s priatelkou a zrutil sa mi cely svet. Chcela by som ho naspat velmi,ale teraz je uz neskoro,ked ma priatelku a neopusti ju. Tiez som si trosku neskoro uvedomila,ze to bol dobry chlap,stale ho lubim a takeho uz nenajdem. Len teraz dufam,ze sa z toho dostanem bez vacsich problemov a cim skor...

petka9999

Tak tak, drnda ma pravdu. A poli ty nesmut, urcite ho neprehovaraj a nesnaz sa ho ziskat spat, kedze ti to sam naznacil. A vobec pred nim nenariekaj, ked chce tak sa vrati, ale nebude sa chciet vratitak k tebe ak budees zufala. A vobec myslim ze ho chces napet len zo zvyku ze si s nim zila tych par rokov. Pisala si ze si ete nic poriadne nezazila a neuzila tak to ber ako prilezitost zazit nove! tak vela stastia.

poli

a co ak si uvedomim, ze ho mam naozaj rada ale on sa uz nebude xciet viac popalit....ja by som mu aj vedela dokazovat lasku ale dovera sa ziskava velmi tazko a bojim sa aby som tym vselijakym vyznavanim neznicila vztah, ktory s nim mam teraz...aby som sa mu nesprotivila...ak sa rozhodnem ziskat ho spat ako to mam urobit?napadlo ma napisat mu list, na ktorom mu vsetko vysvetlim svoje pocity pred a po rozchode, ze som si za tu dobu co som bez neho dokazala uvedomit velmi vela veci atd...

drnda

Milli tak potom si nezažila ozajstný sex, po ktorom si sa cítila tak báječne, že si dokázala odpustiť, na všetkých si sa usmievala....
My ked sa pomilujeme ráno, celý den je krásny a tešíme sa kedy už budeme večer sami.

xantipa

Poli ja si myslím, že aj keby si mi mala niekoho nového, postupom času by sa ten vzťah stal rutinou a potom čo? Znovu by si si hľadala nového, lepšieho? Nejde predsa o to koľkých vystriedame ale o kvalitu vzťahu. Može sa stať, že už nenájdeš niekoho kto ťa bude mať rád tak ako tento predošlý.. A vo vzťahu tiež dvojnásobne platí, že ´žiadna ruža nekvitne po celý rok´ :-))

drnda

prepáč, ale ja mám povit,ako by si dnes trochu hrkla a je ti vštko luto. Takýcho vztohov ešte zažiješ v živote niekolko, nesmuť, v podstate mas pravdu, ak by si nwskúsila iných, červík by ta hlodal vždy, na vážny vzťah máš ešte čas, teraz si užívaj (to neznamená striedať chlapov ako blbá) ale sem tam a potom ked už budeš mať určité skúsenosti hladaj otca pre svoje dieta a pre seba dobrého milenca, leboi ked si rozumiete v posteli, polovica problémov, ktoré sa vyskytnú sa vyriešia samé od seba. To hovorím z vlastných skúseností, ked je dobrý sex, je ti tak jedno či privrtana polica, opravený vodovod....

milli

V podstate suhlasim s ellle. Mam vsak pocit, ze priatel je skor citovo zalozeny a tvoje sex. aktivity ho skor odradili, ako by ho mali priblizit - preto mozno aj tie jeho rozlicne obavy..