Nemám chuť s ním spávať, neviem čo mam robiť

Príspevok v téme: Nemám chuť s ním spávať, neviem čo mam robiť
slnce123

Dobrý deň, chcem sa vás opýtať na názor popr. požiadať o radu. Mám frajera tri roky. Všetko je v pohode občas hádky no ale mňa zrazu prešla chuť na sex s ním. trvá tu už asi pol roka :( probém je (poviem otvorene) že, nemám problém s orálnym sexom ten mu s radostou dám hoc kedy, ale vôbec nemám chuť s ním spávať. spávame spolu tak raz za dva táždne, strašne ma to štve, lebo viem že to neni dobré časom sa môže na mna velmi rýchlo vykašlať, lebo z takého vztahu vždy časom jeden vycúva. aj on sám povedal, že mu to vadí, že nemám chuť s ním spávať.. bola som aj za gynde no doktorka povedala iba že všetko je v srdiečku a hlave. užívam antiku aj som ju prestala uživať aj som zmenila antiku a nič.. je pravda, že ma partner pred rokom strasne sklamal ale milujem ho a on mna. chcem s nim budovať budúcnosť, ale to sa nedá ked mam takýto problem :( neviem si s tým rady :( a mám iniciatívu to zmenit ale neviem ako...

čerešňa

Môže za to antikoncepcia.
Pokles alebo celková strata libida je niekedy skutočne spôsobená užívaním antikoncepcie. Ženská sexualita je veľmi citlivá a riadia ju hormóny. A keďže hormonálna antikoncepcia spôsobuje zmeny v hormonálnej sfére ženského organizmu, môžete za to zaplatiť výrazne zníženou alebo žiadnou sexuálnou túžbou. Negatívny vplyv antikoncepcie na ženské libido môže byť však aj nepriamy – ak sa pri užívaní tabletiek napríklad vyskytnú bolesti hlavy, depresívne nálady, špinenie či nárast hmotnosti, to tak isto sexuálnemu životu neprospeje. Podávané hormóny vyradia z činnosti vlastný systém a nahradia ho cyklom s pseudokrvácaním. Všetko je umelé, nič sa nedeje prirodzene a ako potom chcete, aby taká prirodzená vec akou je sexuálna túžba fungovala bez problémov, hm ? Kedy konečne prestanú mladá dievčatá brať toto svinstvo ? Asi až keď sa na vlastnej koži presvedčia čo dokáže antika. Len či potom už nebude neskoro.

bauer

tak vyhladaj psychologa...ale asi si ho zacala brat skor ako kamarata, lebo ty uz vies ako to medzi vami bolo a je a ze ako velmi ta sklamal, ci to v tebe nezanechalo nejaky blok, ked tvrdis ze cca pred rokom ta sklamal a cca pol roka nemas na neho chut

sheila.

a tuto novu beries odkedy?
Lebo ja som brala konkretne yaz, a po asi 2-3 mesiacoch som prestala mat chut na sex, hlavne s priatelom.. uz sa mi nezdal pritazlivy alebo co..

slnce123

no práveže, neviem.. :( ale podla mna s inym by som chut mala...neviem sa vzit do toho pocitu ci mam chut s nim ci nie :-/... je to divne ja viem..