Kolko casu travite so svojim partnerom?

Príspevok v téme: Kolko casu travite so svojim partnerom?
0vecka

to je u nas vecny problem ...

makam od rana do vecera potom idem do posilovne a vecer mam este tak hodku dve cas (ako kedy niekedy ani to nie)...

raz v tyzdni zajdem za svojou priatelkou a u nej prespim a vikendy sme cele spolu teda od piatku do nedele vecer... pricom by som rad jeden den travil sam alebo proste mal program nezavisli na nej...

tym myslim styl napr. ze v sobotu rano by som niekam siel a vratil sa v sobotu vecer pretoze tato situacia ma strasne vycerpava...

ako je to u vas ? zda sa vam to prehnane?

Anaya

My s priateľom sme to takto mali, keď sme spolu začali chodiť - ale to sme boli od seba cca 100km. A veľmi zle nám robilo, keď sme sa museli rozlúčiť. Tak sme to vyriešili spoločným prenájmom.
Toto, čo píšeš ty, mi príde, že to ešte nie je "ono", že to nie je to "pravé". Zájdeš za ňou cez týždeň, v piatok ťa to k nej ťahá, ale sobota ti je už dlhá....Hm, keby to bolo to pravé, tak to takto necítiš - môj názor ;-).
Jasné, že partneri nemusia byť spolu 24 hod/denne a nemusia všetko robiť spolu a chodiť všade spolu...ale toto, čo ty opisuješ, to je už manželstvo po 15 rokoch ( :-))) ) a nie začínajúci vzťah...lebo zaľúbeným aj 24hodinový deň je málo na spoločné chvíle ;-)

soffa

ja si myslim ze travis s priatelkou primerany cas.je dobre mat aj kusok sukromia pre seba.clovek moze robit cokolvek,venovat sa sam sebe,popripadne relaxovat,alebo co mu napadne.ked som este predtym s priatelom chodila(teraz je uz moj manzel)tak sme si davali niekedy jednodnove pauzy(nebyvali sme spolu)aby si clovek robil co chcel,vramci slusnosti.tiez neuznavam vztahy,kde dvojice robia vsetko spolu.,je dobre raz za cas vypadnut len so "svojou partiou"(myslim tym damske alebo panske jazdy.)potom si si partnery aj vzacnejsi,odychnuti od toho druheho..

0vecka

2 winki precitaj si este raz co som napisal... nie je pravda ze sme spolu iba cez vikend to poprve a po druhe ak si precitas reakcie uvidis ze niesom zdaleka jediny... su aj ludia ako napr ja ktori niesu zavisli na partnerovi a nemusia s nim byt stale... podla mna je dolezite mat aj svojich vlastnych znamych ... ak to krachne tak to nebude az tak bolestive...

winki

Ovecka ale ved vy ste spolu len cez vikend teda od piatka vecer do nedele a to je prepač vo vzťahu trochu málo a ty to považuješ za veľa? Samozrejme, že niekedy je potrebné ísť niekam bez partnera a oddýchnúť si, ale z tvojho vyjadrenia mi to príde, že by ti uplne stačilo byť s nou pár hodín pokecať posťažovať sa vypočuť si iné problémy, poprípade sa pomojkať a hajde za svojími záľubami.

0vecka

oki dikes za reakcie .. chcel som len vediet ci je to normalne ... inak sme o tom spolu uz predtym hovorili .... mne sa za nou v piatok chce... proste pokecat o tyzdni a tak ... len potom ta sobota byva niekedy dlha predsa je to cely den...

inakl neveim ako vam ale mne to pride chore ked su partneri stale spolu ... tym sa stavaju ludia na sebe zavisli... tiez som taky parik poznal byvali spolu pracovali spolu a este aj spolu chodili na nejake kruzky...

slnecnica

Tak nechoď k nej v piatok, ale až v sobotu večer. My to tiež tak robíme, ak máme cez deň vlastný program. Teda ak chceš mať pre seba celý deň. Ak chceš len vypnúť s kamošmi, tak si sprav voľno od posilky, nakupovania a upratovania jeden deň v týždni. Od cca 19.00 do polnoci je času dosť

guide

My s priateľom sa snažíme byť spolu vždy, keď môžeme (mimo práce, školy...), takže je to možno 2, sem tam 3krát do týždňa, niekedy ani toľko a aj tak nám je málo. Niekedy sme boli spolu každý deň. Celkom sa divím že ty s ňou si raz cez týždeň, potom víkend a aj to chceš z víkendu ubrať. Možno skús obetovať posilku, keď tam chodíš každý deň, tak jeden vynechaj a choď niekde s kamarátmi. Alebo potom ako ti už radili, sa dohodnite na jednom víkende z mesiaca takto. Musíte sa vy dvaja dohodnúť a urobiť nejaký kompromis

GoFruit

My sme spolu všetok čas ked manžel nepracuje. Bez seba sme málokedy , len ak sa naše činnosti vážne nedaju skĺbiť. Sme na sebe závislí. Stále robíme kompromisy.

doubledog

najdi si cez tyzden viac casu a potom si sprav pravidelne volno jeden den z vikendu. nemusi to byt zas kazdy vikend.

musis ju to naucit, lebo ak spolu zacnete byvat, tak ten zvyk vypadnut v sobotu od nej prec ocenis.
kedze inak budete spolu vlastne skoro kazdy vecer.

jahodka123

Raz v týždni si s priatelkou a potom až víkend a je ti to moc? Tak to sa mi divné zdá. Ale keď tak si dajte dohodu, že jeden víkend v mesiaci si spravíte každý svoj program. Ja som s priatelom len cez víkendy a dali by sme všetko za to, aby to mohlo byť častejšie. A cca 1-2x do mesiaca si spravá pánsku jazdu len s chalanmi, príp. iný vlastný program a neni problem...