Kolko casu travite so svojim partnerom?

Príspevok v téme: Kolko casu travite so svojim partnerom?
0vecka

to je u nas vecny problem ...

makam od rana do vecera potom idem do posilovne a vecer mam este tak hodku dve cas (ako kedy niekedy ani to nie)...

raz v tyzdni zajdem za svojou priatelkou a u nej prespim a vikendy sme cele spolu teda od piatku do nedele vecer... pricom by som rad jeden den travil sam alebo proste mal program nezavisli na nej...

tym myslim styl napr. ze v sobotu rano by som niekam siel a vratil sa v sobotu vecer pretoze tato situacia ma strasne vycerpava...

ako je to u vas ? zda sa vam to prehnane?

anjelik

Ovecka, to, koľko času stráviš s partnerkou nie je ukazovateľom hĺbky citu, ktorý k nej chováš. Vzťah by mal byť o dvoch ľuďoch, ktorí sa spolu cítia príjemne a sú šťastní, keď sú spolu, ale rovnako šťastní, aj keď spolu nie sú. Každý by mal mať priestor sám pre seba. V opačnom prípade znásilňuješ sám seba a je otázkou času, kedy ťa situácia dostihne. ;o) Hľadaj rozumný kompromis, ale rozhodne nechoď sám proti sebe a svojim predstavám. Lebo sa stane, že zrazu zistíš, že už nerobíš to, čo sám chceš, ale to, čo chce niekto druhý. A to sa zvládnuť nedá..:o)

AdamKrt

Mne vyhovuje travit s partnerkou co najviac casu, ako je to mozne.

Ved ak clovek nechce travit cas s partnerom, partnerkou, naco ho/ju ma ?

Myslim si, ze idealne je, ked si vedia dvaja naplanovat cas splolocne a vediet robit kompromisy.

Tiez netreba byt spolu nonstop, ale ved v priebehu dna sa daju vzdy najst volne chvilky :)

bauer

ako podla mna je to dost onicom ak si chces a vies predstavit cinnosti bez svojej partnerky a zrejme ani o tom netusi ze by si bol jeden den z dvoch bez nej :) je to o tom ze ak to je nieco vaznejsie, tak az budete manzelia tak to bude dost divne ak ty budes chodit svoje a ona svoje...to uz kamarati viac su spolu ako takto.

natalka2

my mame s priatelom obdobia, ked sme spolu viac, inokedy menej..podla povinnosti v skole, v robote..je toho vela. a potom samozrejme, kazdy z nas ma mnozstvo zalub,kamaratov,aj ja chcem byt s kamoskami aj on so svojimi kamosmi, robit chlapske veci:P samozrejme chodime aj vsetci kamarati spolu von, ale treba aj osve samozrejme..priemerne sme spolu tak 2 krat do tyzdna, co je mozno aj malo,ale mozno aj vdaka tomu mame na seba relativne po dlhej dobe vztahu stale na seba velku chut a tesime sa vzdy velmi na seba:)
moje kamosky ale maju vztahy,ked su spolu s priatelmi kazdy bozi den a dokonca niekolko krat za den, ze stretnu sa doobeda, potom si idu vybavit svoje a zas sa stretnu a tak..no co ja viem, ja asi nie som typ na takyto velmi intenzivny vztah,bala by som sa,ze si zachvilu polezieme na nervy,byt na sebe nonstop nalepeni..tak asi kazdy to ma inak:)

anonymkacolett

Teda, mne skôr príde, že nevieš čo chceš :) , veď a v čom je problém jej povedať, že chceš mať víkend pre seba??

alenka_maxova

hmm, tak si urcite jeden den z vikendu, kedy nebudete spolu :) A vysvetli jej to takto ako mne...ze mas strasne malo casu sam na seba, alebo kamosov...A ved s tymi chalanmi nebudes sediet cely den na pive. Vyvetras sa a vratis sa spat k nej, nevidim v tom problem :)

0vecka

2 alenka_maxova nemam ... u man to vyzera asi tak vstavam o 7 00 dam si ranajky osprchujem sa a do prace pridem okolo 9 00 tam zostanem min 9 hodin ale vecsinou tak 9 30 cize je 18 30 potom idem do posilovne len na polhodku + cesta 19 15 cesta domov 20 00 potom si skocim nieco kupit to je 20 30 a potom mam hodku a pol volno co mi vecsinou napise a chvilu s nou chatujem... nieco si operiem dam trosku byt do poriadku a o 22 30 sa ide spat...

cez vikend ani nejdem domov a som u nej do nedele tak 20 00

alenka_maxova

tak ja poznam manzelov, co spolu travia vsetok cas a maximalne kedy od seba idu je vtedy, ked idu do prace...nuz a dari sa im velmii dobre :) Ale to je o inom...
No a ved pises, ze raz tyzdenne k nej ides a potom vikendy...a ved mas na seba cas cez zvysne dni, ked spolu nie ste. Nie?