Je možné mať anorexiu aj keď jem??

Príspevok v téme: Je možné mať anorexiu aj keď jem??
Nela41

No ide skôr o moju hlavu. Neprejavuje sa to u mňa tým že by som nejedla vôbec ale ako náhle sa najem vyčítam si to. Celý deň myslím len na jedlo a keď sa cítim najedená nenávidím sa. Nenávidím ten nasýtený pocit.. ja napríklad do školy si naschval nezoberem peniaze a hladujem tam do tretej lenže potom prídem domov najem sa a úplne som z toho smutná len rozmýšľam ako to zo seba dostať (nevraciam naschvál..zatiaľ) .. a potom neschudnem lebo hladujem potom zas jem hladujem.. a tak dookola.. No a potom som smutná lebo som tučná.. Keď sa najem vidím sa v zrkadle ako keby som mala 100 kíl a keď cítim ako mi škvrka v bruchu cítim sa chudšia.. neviem už si prídem ako psychopat dokonca často rozmýšľam nad tým aké by to bolo keby som zomrela, že by to bolo jednoduhšie.. Neviem už čo mám robiť :(

[zruseny22]

fruttia, ja si váhu neviem udržať. Problém je ten, že sa neviem zmieriť s terajšou váhou, telom...
Koľko máš rokov?:-)

fruttia

cry, dik za odpoved. :)
no hej, suhlasim, ppp je bludny kruh... vacsinou sa mam aj ja hrozne potom chvilu lepsie a tak.. ako,vahu drzim priblizne (plus minus 2 kg) ale nieje to len o vahe... tie myslienky, no fuj.

[zruseny22]

fruttia, napriek tomu, že som pribrala od min. leta 12kg, stále mi diagnostikujú mentálnu anorexiu.
Ale váhu mám ako na hojdačke:-(
A čo sa týka PPP- bludný kruh:-(

fruttia

cry. a ako si na tom teraz? Od sept teda mozes pokracovat? :)
a aku PPP mas? .. prepac za tolko otazok, len ma to zaujima.

[zruseny22]

ladida, ja vysokú školu študujem, ale pred štátnicami som musela prerušiť štúdium zo zdravot. dôvodov... vlastne... už druhým rokom mám preruš. štúdium, ale od septembra znova pokračujem.... Je mi z toho smutno, že som všetko spackala kvôli PPP. Chcem si nájsť nejakú prácu, lebo byť len doma ma ubíja:-( Len neviem, či s tým bude súhlasiť moja psychiatrička.
Mrska, veľmi ti držím palce!!!!!!!! Potom napíš ako bolo. Myslím na teba!

mrska

Ahoj cry a všetky baby...ja idem k Dr.Štrocholcovej, idem k nej prvý krát. Aj mne je smutno...a dnes som aj nevyspatá lebo som celú noc behala na WC....tak som taká bez energie a sily...tak uvidí čo dnes...čaute...

ladida

cry a ty si z akeho mesta ak sa mozem spytat?
no to ma mrzi,ze to ja ako to je:(
nechapem,naco ta psychiatricka tlacila do invalidity!?myslim,ze je to dost kontraproduktivny krok..
no a s peniazmi na slovensku je to zle,to je pravda.si mladucka,nerozmyslala si,ze by si skusila ist na vysoku skolu?musi byt nieco,cood zivote este chces.mala by si sa vratit naspat do normalneho zivota,si zlata baba,odizolovat sa od realneho zivta nepomoze:( ty si jeden z tych pripadov,kedy ma hrozne mrzi,ze neviem nic urobit,iba si tu o tebe precitat.

[zruseny22]

ladida, stále sa trápim:-( Bludný kruh... už mám za sebou aj pokus o samovraždu len kvôli anorexii:-( Ale momentálne nemám podváhu.... psychiatričku mám fajn, ale terapeutka mi išla na materskú, tak som "sama". Mám možnosť dochádzať do nemocnice ku psychologičke, kde som bola teraz, prišla som 20. 4. 2012, ale oddeľuje ma dlhá cesta, ktorá trvá 4 hodiny:-( A nájsť niekoho cez poisťovňu je teraz zložité:-( A momentálne na to finančne ani nemám, nakoľko mi nedávno priznali plný invalidný dôchodok, mám 203 eur a nevychdza mi ani hmotná núdza:-( Do invalidného ( a to mám len 26 rokov) ma dotlačila psychiatrička:-(

ladida

cry ja som myslela,ze si uz "cista"?
baby hlavne tie prehandala su hrozne nebezpecne a vobec nepomozu! urychluju prechod traveniny hrubym crevom a to uz su vsetky kalorie daaavno vstrebane.to co stracate je voda a mineraly..nerobte to preboha,iba si skodite.je to strasne smutne,lebo si myslim,ze ste krasne a inteligentne baby a takto si ublizovat...cez forum sa ale tazko radi a pomaha,treba vyhladat lekara a vystriedat ich aj 10,ak je treba,niekedy to trva,kym si najdete psychiatra/psychologa,co vam sadne.ale viete ako sa hovori-"kde je vola,tam je aj cesta"