Ziarlivosť - pomozte mi prosim zbavit sa jej

Príspevok v téme: Ziarlivosť - pomozte mi prosim zbavit sa jej
Fero M.

Ja sa uz zase nezvladam. Zase robim tu istu chybu. Skriepky pre hovadiny.
Na azet a facebook som si zvykol ale na ludi na nom nie.
Dneska mojej volal niekto a ked som jej volal zase tak som si neodpustil otazku ze kto jej volal. Viem ze sim majetnicky. Ale asi som aj chory.
Viem aka je doba a bojim sa o nu.
Aj tak.mi nepovedala kto jej volal lebo sme sa doskriepili k tomu ze ju tak nasralo ze mi povedala ze sa mi nebude spovedat. Milujeme sa chceme byt a spolu, ape ja neviem co mam robit. Viem ze je to slabost, malo sebadovery ale co mam robit. Ja viem ze si to len pokazim a to co nechcem sa prave presne stane, ale neviem prestat. Ja som taky ze jej stale poviem kto mi vola aj ked sa spyta alebo aj ked sa nespyta lebo to citim ako potrebu jej to povedat ako informaciu a aj preto aby vedela a bola kludna. Ale ju to asi obtazujez jej strany.
Nechcem vyzerat ako slaboch co jej neveri a aj ona je ziarlivaale ma asi vacsiu istotu vo mna ako ja. Uvedomujem si to ale co stym? Bojim sa ze ak jej necham volnost v tomto smere tak sa to nejak rozsiry alebo zhorsi. Ze casom pride viac debilov co jen budu pisat a co ja viem. Hororovs scenare v mojej hlave. Nakoniec sme sa dostali k mojej ex a to ma vytocilo a zlozil som. Nevola...
Nie som normalny..

Fero M.

aJ viem ale nechxem o nu prist. Daj mi riesenie a budem sa ho drzat. Uvedomujem si veci za jazdy. Neriesim polovicu veci co som pri byvalej riesil a to aj vdaka tebe.

Maoam

Fero: posledny krat: NEPIS uz nic

skludni sa, premysli si, co robis ty, co robi ona, co vlastne stvarate za debiliny obaja a O COM TO VLASTNE JE

toto je SKOLKA, uroven malych deti

bud bud sam a nemaj vztah, dokym nedozrejes alebo maj vztah, ale na inej urovni

toto je boj o moc, manipulacia jednym, druhym, emocne sceny, hysterie, a to ste iba na zaciatku vztahu.......

ani jeden z vas nema tu zrelost povedat DOST a zmenit smer

ste uplne rovnaki

Fero M.

beL podotknem ze mi pisala a zrejme caka odpoved odkial to viem. A merad by som ju dusil a robil dusno ale spravim to co poviem tak napiste.ze.ako

anjelik

Ferko, to čo tu predvádzaš, je nádherná ukážka toho, ako fungujú vzťahy tu na Zemi. Že je to len o tom, že buď tlačíš ty na partnerku, alebo partnerka tlačí na teba. :o)
Proste krása. Či sa s tým dá niečo urobiť?? No aspoň zamyslieť by si sa mohol. Či je toto to pravé, čo od vzťahu chceš. Trápiť sa a namýšľať si. Ak áno, klaď si podmienky ďalej, priateľku vydieraj...rob jej to isté, čo ona tebe. Skvelý plán. Alebo ju nechaj dýchať a dýchaj aj ty. Buď šťastný s ňou a buď šťastný aj bez nej. :o))
Vybrala si ťa, tak nech tú voľbu nikdy neoľutuje. ;o)

Maoam

bingham: hej, to je uz u mna normalne asi diagnoza :DD

Fero: finito, ja koncim :D, vsetko mas v prispevkoch

Fero, ja neverim, ze tahas na 30ku, neverim tomu

bingham

Maoam..ja ta obdivujem, ze to Ferislavovi s takou trpezlivostou vysvetlujes, ale mam pocit ze zbytocne stracas cas...Ferislav bude aj tak konat podla seba :)

Fero M.

Ale tak to ona zistila ze byvala sa rozisla. Pise si s mojou sestrou. Ja som uz kludny ale asi caka ospoved na smsku ze odkial to viem.
A zas nechxem ako vravis robit to ze jej to nepoviem alebo ze jej to budem vracat.
Ale chcel by som jej naoisat ze mi pred hodinoi vycitala ze vyzvedam a... Hmm?

Maoam

Fero, halooooooooooo, OSOBNE a ked nebudes taky vytoceny a nasraty, ako si teraz.

Obaja ste ako v skolke. Ona ma kontakt s niekym, kto jej 4x tyzdenne vola alebo pise, ci co a hoci jej musi byt jasne, ze to nie je OK, provokuje ta tym. (preco to ma za potreby- to je taka neista, ci co). Ty reagujes na to, co ona robi tym, ze jej v stave, kedy si nastvaty, hned predhodis, ze aj TEBA kontaktuje byvala :D.
A ze sa prave rozisla a ze ma zaujem. NO.......
O com to je? Ste ako v skolke. Mocensky boj, kto z koho, ci o co tu ide?

Ibaze takto sa stale viac a viac zamotavate do hadok a emocnych scen, ale podstatu neriesite.

Vztah je o vas dvoch, takze jej stanov hranice ohladne jej boyfrienda. No a ty prestan spominat ex.

Ak to nezaberie a nebudete schopni konstruktivneho riesenia, ostala by este moznost uchylit sa k blbemu rieseniu typu 'urob jej to, co ona robi tebe', lenze o com je taky vztah?
Ked jej nedopne, co robi, normalnym sposobom, len takymto...tak je fakt otazne, ci mate vobec na to, viest zrely vztah.
Vek by ste na to mali, len neviem, ci aj to ostatne. :-//

Fero M.

Tak ten jej je kamos nie byvaly. Som vo fitku uz som jen neodpisal. Ale tak asi by som jej mal vysvetlit ze robi to co mne vycita nie?