Proteinove tycinky

fernk

holky urobte si domáce tyčinky, je to zdravšie, síce nie sú proteinové ale sú super lahké a super zdrave :)

gabona1

Mňa z proteinových tyčiniek strašne nadúva, nemáte takú skúsenosť niektorá? Nevedela som dlhšie zistiť, že z čoho to mám, ale už to mám odpozorované...

adela321

tyckynky podla mna nie skor ten prasok ked uz, ja mam oblubeny Plantforce Rice Protein, lebo som alergicka na lepok a tento je aj pre alergikov, kupujem ho tu -odkaz odstránený-

Jefitto

Weider 40% Protein Low Carb High Protein Bar, je zrejme, ako všetko od weideru kvalitný zdroj, avšak chuťovo veľmi hnusný

To isté platí pre maxsport, kde treba prot. tyčinku tvrdosti diamantu najprv postrúhať na strúhadle ako mrkvu a až potom konzumovať. V opačnom prípade bude mať tvoj zubár radosť

Jefitto

Si zle?
Proteínová tyčinka je NÚDZOVÁ náhrada stravy, tzn. ak si nejaký horolezec, vojak, dobrodruh, tak si so sebou vláčiš proteínové tyčinky, aby keď ostaneš zavalená šturami v jaskyni dva týždne, aby si mala čo žrať a neskapala.
Z toho dôvodu proteínové tyčinky obsahujú aj cukry aj tuky, pretože všetky tieto veci sú potrebné pre život.
Ak chceš čistý proteín, tak sa vyser na tyčinky a kúp si proteínový prášok, ktorý si môžeš rozrábať s mliekom/vodou

vyebsnima

ziadna. tycinka vzdy bude len tycinka. nikdy nie plnohodnotna. to, ze tam daju praskovy protein, nerobi z toho zdravu stravu. ale ludia su tak sprosti, ze je to dobry biznis. pekny obal, velky napis PROTEIN a kupuju sa ako teple rozky.