Da sa uzivit internetovym obchodom?

brunetka99

aj ja by som bola rada keby ste sem napisali nejake rady ako si privyrobit, zislo by sa mi to. Chcela by som si este nieco zarobit popri materskej a aby som nebola stale len doma:-)

muslina

Ahojte, mate niekto skusenosti s nejakou robotou s ktorou by sa dalo si trosku privyrobit? Mam jednu robotu ale tam si vela nezarobim a chcela by som este nieco popri tom. Nejake rady? Dakujem :-)

0vecka

podla mna z toho nezbohatnes... akoze sanca je napr taky amazon atd ale myslim ze v SK podmienkach ak niesi super extra schopna a nemas nejaky dobry napad tak z toho asi nevyzijes...

petra2eR

Ja mam vlastny eshop a zaoberam sa predajom vyzivovych doplnkov. Pravda je, ze sice mam zakaznikov, no konkurencia na webe je stale vacsia..a novych zakaznikov hladam tazko..za reklamu som zaplatila uz tisice eur- nerentabilne.. jedna znama mi nedavno odporucila novinku www.123-nakup.sk nieco ako sociálna sieť, kde sú predajcovia a zákazníci..máte niekto skúsenosti?

bananovyjoe

Prevádzkoval som vlastný eshop jeden rok a odpoveď je, dá sa uživiť, ale až po čase kedy bude aspoň nejaký okruh verejnosti tvoj eshop poznať.

Dôležité je budovanie dobrého mena eshopu. Tzn. reagovať na zákazníkov. Odpovedať na emaily, telefonáty.. proste sa snažiť ísť zákazníkovi v ústrety.

Také veci ako funkčnosť eshopu je samozrejmosť. Dá sa fungovať aj na opensource platforme, ak sa ale chceš venovať biznisu a nie technickým veciam, odporúčam prenájom platformy na eshop. Vyjde ťa to na pár eur mesačne a nemusíš sa o nič starať. Len pridávaš produkty, v prípade potreby zmien v eshope/dizajne napíšeš na podporu.

To prečo som skončil ja s podnikaním bola byrokracia. Nekonečné papierovanie (pre niekoho možno bežná vec). Pre mňa to však bolo hotové peklo. Tu také povolenie, tam treba taký papier, takú žiadosť.. Proste keď začneš podnikať, na tieto veci tiež potrebuješ podľa mňa človeka, pretože ináč sa len ťažko robí skutočný bussines.

A pravdaže záleží tiež na tom, čo chceš predávať. Ak elektroniku, radšej na to zabudni. Ak chceš uspieť začni s niečím novým, čo na svk nemáme a toho je teda dosť veľa.

AdamKrt

george303 Včera 16:01

- nesuhlasim. Mozes mat webshop aky chces, pokial sa Ti podari urobit 1 obchod za 10 000 euro pri nakladoch 1 percento, si na tom lepsie, ako niekto, kto preda za 100 000 EUR pri nakladoch 99 percent.

Dolezite je predat. Ak mas dobry tovar, ktory nemaju inde a ludia ho chu, ide na dracku aj sam.

Ak mas tovar, ktory sa predava vsade a nie si prave najlacnejsi, tak si jeden z 1000 dodavatelov, ktori sa biju o kost a mas problem a musis vymyslat nieco, co dalsi dodavatelia okamzite okopiruju, pretoze je to viditelne.

Takze v prvom rade treba mat ujasnene, co robit a za kolko, komu, aky bude zisk a potom riesit ten maly detail - ako to prezentovat.

majkyy111

lost akurat vidno ze s tym mas nulove skusenosti a ze si nikdy s nicim v tomto smere poriadne nerobil:)
- nefunkcnost sluzby je totalny koniec a ti garantujem ze 99,999% zakaznikov si jednoducho natuka iny eshop a kupi to radsej mozno o euro drahsie ale pohodlnejsie
- dizajn neznamena len vizaz, ale aj vlastnost ktora urcuje ako sa zakaznik v eshope orientuje, ako sa dostava k pozadovanym informaciam a ako vybavuje svoje poziadavky a transakcie
- spravnym dizajnom a funkcionalitou sa da aj podnecovat zakaznikov k dalsim nakupom
- eshop nie je len frontend ktory vidi zakaznik ale aj backend ktory sluzi k administracii, konfiguracii, uctovnictvu, bankovym operaciam, statistikam atd
- vizaz stranky je sucasne aj reklama, seba-prezentacia a tvori celkovy dojem o obchodnikovi, o jeho serioznosti a uspesnosti.

a za dalsie ti poviem, aj keby si si stiahol nejaky eshop zdarma z internetu, tak bud bude uz ako taky pofidernej kvality, alebo ak to bude robustnejsie riesenie, nebudes ho vediet prisposobit, ohnut svojim potrebam a nakonfigurovat;)

ako som uz pisal su nutne 3 veci:
1) spravny sortiment
2) spravny dodavatel
3) spravny eshop
ak nieco z toho nefunguje na 100% nemas sancu sa presadit medzi webtrznikmi pretoze je tam extremna konkurencia. vybavovanie reklamacii a ochota smerom k zakaznikovi by uz mala byt dnes samozrejmost aj v SR

lost

tak ak mam povedat co sa mne ako zakaznikovy paci je

KVALITA sortimentu
SIRKA sortimentu
CAS dorucenia
PRISTUP k zakaznikovy (rychlost riesenia problemov)
a serioznost v zmysle, ak sa vyskytne problem, zakaznik ma pravdu a firma problem opravi (toto mi minule vytklo velmi vela ludi, avsak ja kupujem vacsinou z CR/UK/US pretoze u nas taky trh neexistuje a tam ak nieco pokazi prepravca, alebo mi pride co som nechcel, tak to krasne vyriesia s takou slusnostou, ze im poviem ze to riesit nemusia.. pretoze uz len ta slusnost sa extremne ceni a viem ze tam mozem kludne nakupit aj nabuduce)

preto je cca 80% mojich vydavkov v zahranici, napriklad teraz som si skocil do rakuska pre mlieko, vcera obed v cesku a predtym servis auta taktiez v zahranici, pretoze u nas je to mizerne..

dizajn stranky je na totalne poslednom mieste.. aj ked je nefunkcna, napr neprejde objednavka, ale je tam nieco co chcem, nie som retard co sa vzda, ale zavolam im, alebo im napisem email.. malokedy sa mi stane, ze pre dizajn idem prec, alebo nefunkcnost stranky.. jedine ak sa extremne ponahlam a potrebujem to velmi nutne a nezalezi mi na nicom inom v danom momente..

ale tak ak je u nas trh, ako tu pisete, ze dizajn je dolzeity, tak sodomagomora, idem si otvorit vycackany eshop s hovnami v sortimente a budem milionar :)

napriklad teraz uz x-dni cakam na odpoved z DVOCH eshopov, co maju dizajn OK, ale neunuvaju sa mi odpisat na email.. a toto ma serie a velmi. nedaval som im otazku ktora by bola nemozna na nu odpovedat, mohli aspon odpisat ze email dostali a problem riesia, kokos...

asi jebem na nich a idem zase do madarska nakupovat..