kamarati s vyhodami

Príspevok v téme: kamarati s vyhodami
urcitekakao

Pacil sa mi od 1. videnia, fyzicky aj vlasnostami a osobnostou, ale hned mi bolo jasne ze on o vztah so mnou nema zaujem. Po dlhsej dobe sme zacali uvazovat nad sexkamaratstvom a povedala som si: bud nic alebo aspon nieco. A tak som suhlasila. Fungujeme tak nejaky cas, v posteli to neuveritelne klape, uz si ani neviem predstavit sex s niekym inym co nebude vediet ako na mna.
A teraz ten problem: stale som z neho paf a nedokazem odtrhnut city od sexu. Jemu to ale tazkosti nerobi. Ozve sa mi vzdy len kvoli tomu, nikdy nie ako sa mam alebo nikdy nezostane spat u mna do rana. Musim priznat ze ma to trapi.
Na jednej strane trapit sa, udupavat v sebe city a uzivat si super sex a aspon napar minut byt s nim, na strane druhej to skoncit, netrapit sa a zaroven stratit tie vyhody?
Co si o tom myslite a akoby ste sa rozhodli vy? Za rady dakujem..

urcitekakao

rozhodla som sa to ukoncit, lebo sa mam prilis rada na to, aby som sama seba trapila. Ovecka ja poznam pravidla, len niekedy je tazke ich dodrziavat.
arman, neviem ci sa vratis este k tomuto si to precitat,ale tvoj prispevok je skvely! s tou hrackou mas absolutnu pravdu, ale neni to asi celkom uz to, potom, ked sa zalubis. takze ende schluss, na jednej strane som aj rada ze som z toho vonku

Joo

malo ktora zena si dokaze udrzat emocionalny odstup !!
... no ale stalo sa a tebe neostava nic ine ,len cakat ,kym pride muz s velkym "M".. zatial si uzivaj s hentym muzom ,ktori ma ocividne velke nieco ine ... ;))

natalia123

tak aj nejake socialne vyskumy dokazali, ze normalna zena( ak nehovorime o nejakej plytkej stetke), sa zacne namotavat cca po 3 mesiacoh, takehto to kamaratstva s vyhodami. Tak sa od toho odtrhni cim skor, lebo cim dalej tym viac budes nestastna. A vsetci vieme, ako to asi dopadne...Takze povedz mu proste, ze uz s tym chces skoncit a hotovo. Uvidis ako sa zachova. Pravdepodobne mu bude luto, ze uz nebude mat takyto jednoduchy sex s niekym,komu sa nemusi zavazovat v nicom,, alebo sa ta nebude na nic pytat a odijde...to je ten lepsi pripad, lebo bude aspon respektovat tvoje rozhodnutie. Dozvies sa mozno este viac o jeho charaktere. To, ze sa do teba zrazu zalubi, snad nebudem ani spominat, aj ked verim, ze sa to niekedy v zivote uz stalo. Hlavne to na 100% skonci, a hlavne nad tym vela nepremyslaj a neodkladaj to zo dna na den...Ked s tym vies skoncovat zo dna na den, bude to svedcit aj o tvojej silnej osobnosti, ktoru dufam, ze mas, lebo inak bolo z tvojej strany cele to "kamaratstvo" strasne hlupe, detinske a naivne...

lobogo

maju pravdu, tiez som bol v takomto stave urcite obdobie, ked ja som nieco citil a ta druha osoba nie, az sa stalo to, ze to teraz zo dna na den skoncilo, sam neviem preco, sam neviem ako, vycuvaj z tadial, pokial sa nenamotas uplne, neurob chybu ako ja.

urcitekava

Ma ta ako matrac...zial ked si najde kocku podla svojich predstav, tak ta totalne odstavi a ty ostanes namotana a v slzach. Co keby si mu povedala o svojich citoch? Bud ostane s tebou, alebo ho stratis...ale na druhej strane sa aspon nebudes namotavat na nieco co nikdy nebude :-(

Dadula56

V prvom rade ste nikdy kamarati s vyhodami neboli, u teba tobolood zaciatku nieco viac. Ak chces mat v buducnosti vztah-kompletny a plnohodnotny, tak tymto si len zabijas cas a sance na niekoho takeho. Ak ti staci sex, tak v tom pokojne pokracuj. Lenze sama pises, ze sa ti to vymyka spod kontroly. Mala by si to zrejme ukoncit, dufat, ze zmeni nazor nema zmysel.

arman

Nic si nepocula nahlas. :-)
Jedine, ze by tvoj pocitac vedel rozpravat. :-)
Vibracie hlasu su ine, ako citat nejake pismena na monitore. Az ti to niekto povie do oci, tak potom ano. Podla mna, robis zle ze sa radis takto, musis sa rozhodnut sama nezavisle na nejakom "fore".

Ja ti poviem, ako to vidim. Je to v podstate jednoduche.
Ak dokazes odtrhnut city od sexu, tak to rob. Aka hracka na uspokojovanie? To nie ty si jeho hracka na uspokojovanie, ON JE TVOJA.
No a po druhe. Ak nedokazes odtrhnut city od sexu, a musis to mat spolu, tak potom sa s nim rozijdi.
Je to absolutne jednoduche, ale akoby si nebola panom svojho zivota, A TAM JE TEN PROBLEM (nesnaz sa ho prehliadat!). Prijde velky ON, a zrazu sa uplne stratis, prestanes byt sebou. Akoby v tebe boli zrazu dve bytosti. TO JE TO NEBEZPECIE, ze ta lahko niekto "rozdvoji".
Cize, ber to ako krasnu poucnu situaciu do zivota, ktora ti nieco ukazala o tebe samej, kde mas slabinu v osobnosti. A - UZ SA KONECNE ROZHODNI RAZ SAMA ZA SEBA A NIE PODLA ANONYMNYCH INTERNETOVYCH LUDI, KTORI SEM CHODIA ZABIJAT CAS. :-)

Takze tak.

Nieje za co. :-)

urcitekakao

diky, niekde podvedome som to vedela len ked mate vsetko pomiesane a nepocujete vlastne myslienky je tazsie konat racionalne. Zrejme som to len potrebovala pocut nahlas. Dakujem :-)