Euthyrox

Fanka

Laila, Euthyrox beriem 8rokov-nikdy som sa tak nepotila,ak tak len pod pazuchami.Že je to svinstvo viem,lebo som získala 12kg a ťažko idú dole.V noci sa nevyspím pre potenie a nie je to iba teraz keď nastali horúčavy .Tak som si dnes prečítala pribalovy leták a máš pravdu potenie je nežiadúcim účinkov tohto lieku a tiež predávkovanie,ale búšenie srdiečka nemám.Keďže moj endokrinolog mi neodoberá krv na kontrolu - robí iba ultrazvuk,tak asi som predávkovaná,ako som sa dozvedela,že už jednú pacientku predávkoval,že by som bola druha ?Od zajtra si znížim dávku ale tiež by som sa najradšej Euthyroxu nadobro zbavila,ale ja mám to najťažšie ochorenie š.ž.Aká je tvoja skúsenosť s týmto hormonov,-aj by som skúsila vysadiť,len mám obavu,lebo aj keď tu niektoré vysadili,tak sa opäť k lieku vrátili,zrejme sa to odvíja aj od charakteru ochorenia š.ž.Ešte by som rada vedieť,koľko asi tak stojí súkromne vyšetrenie š.ž., lebo ak by som začala vysádzať hormon tak potrebujem kontrolu a to sa s mojím MUDR. nedá.

jajaja295

to busenie srdca som mala aj ja, ale ako berem s tabletkami olej, tak uz je to ok a tiez uz nemam zapchu, ale berem aj selen

[zruseny15]

Je to vedľajší účinok tohto umelého hormónu, takisto aj silné búšenie srdca, atď. Treba prečítať príbalový leták. Inak zo svojej vlastnej skúsenosti môžem napísať, že je to svinstvo a čím skôr vysadiť tým lepšie. Vhodnou alternatívou je jódový tekvicový olej, morské živočíchy, ovsené vločky.