Hrča v prsníku

Príspevok v téme: Hrča v prsníku
purelife

dobrý večer,
pred dvoma rokmi som si objavila v prsniku hrcku,isla som hned ku ginekologicke na vysetrenie ta ma hned poslala na sono tam mi po vysetrni povedali ze je to neskodna hrcka...medzi tym mi vsak objavili na vajecnikoch cisty tak som isla na operaciu...po operacii som mala este liecbu pol roka pichanim hormonalnych injekcii a po troch mesiacoch co mi injekcie pichali som si vsimla ze hrcka zmizla...ked mi vsak prestali davat injekcie hrcka sa znova objavila a narastla do velkych rozmerov...je velka asi ako stredny zemiak...neboli ma,ma nepravidelny tvar,hrbolaty povrch,da sa s nou hybat zo strany na stranu...bola som u gynekologicky nech mi predpise HAK ze by mi to snad mohlo pomoct aby znova hrca zmizla...HAK uzivam uz tretie balenie a hrca je stale rovnaka ani sa nezmencuje a ani nezvecuje...mozete mi niekto napisat ci mate s tym skusenosti...? ci ste mali nieco podobne...? dakujem...

purelife

ddana,
ano nad tym som tiez rozmyslala ze injekcie a HAK nemusia byt rovnake...inak som o tomto vela citala a vela zien to malo tiez niektorym to zmyzlo samo,niektorym po uzivani HAK a niektorym to odstranovali malym zakrokom lebo tam mali vodu...no v kazdom pripade som dohodnuta ze v oktobri idem zas na sono takze potom uvidim co dalej...ale ked som bola pred tym na sono tak mi povedali ze je to neskodne...tak dufam ze sa to bude dat nejak liecit alebo nejakym sposobom odstranit...dakujem vsetkym za rady a reakcie...

ddana

HAK a injekcie nemuseli byť rovnaké hormóny a preto nemôžeš očakávať rovnakú reakciu. Pýtaj sa znova na sono, aby si bola kľudná. Na sone rozhodnú či je nutná biopsia, alebo nie.

eam

Nemám vlastnú skúsenosť, ale ja by som to len tak nenechávala. Pokiaľ je 100% neškodná, tak ti mala poradiť. Buď sa to vstrebe pomocou nejakých liekov, alebo sa to vyberá. Kamoška mala tiež a tej robili dokonca biopsiu. Viac sa o to zaujímal, lebo pochybenie jednej lekárky ťa môže stáť aj život.

[zruseny15]

purelife

Napíšem ti jeden účinný recept, ktorý som kedysi našla na webe od jednej bylinkárky:

Pre všetky ženy, ktoré máte problém s hrčkou, vydržte do jari, až sa rozvinie baza, nazbierajte si mladé listy-treba ich požuvať, priplácnuť na hrčku a zalepiť náplasťou. Meniť po 12 hodinách tak dlho pokiaľ hrčka nezmizne, pre lepší efekt možno nosiť čerstvý lístok v podprsenke. Možno použiť aj na gangliony, ktoré to úplne rozpustí. Osobne vyskúšané-bazové lístie sa dá na týždeň nazbierať do chladničky, trochu zavadlé nevadí.