asi mam syfilis

matulka

Ľudia mam strach ze mam syfilis urobil sa mi vred a pri dotknuti boli nic z nehoo nevyteka...mam partnera ktory ma nepodvdza a ani ja neho mohla som to od neho chytit ked on mi tvrdi ze nic take nema???da sa to preniest aj inak???Prosim pomozte!!!

garet

cavte bojim sa ze mam syfilis ale neviem to iste mam nad penisom taku malu cervenu bodku ani moc neboli len veeelmi slabo jak ked sa vyhodia pupaky na tvari len bez toho hnisu vnutry pls napiste mi

tabletka

ludia,vy radsej dozeniete do krajnosti ako ist s tym k lekarom? zachytte to v rannom stadiu,kym to ide liecit a nie je to nebezpecne. len ci precitaj vsetky kontakty na nemocnice a vyber jednu. je to anonimne a nemusis sa nicoho bat. odber krvy nie je az taky strasny.

syfilis

caute vsetci. len tak nahodne som sa dostal na tento vas pokec.Ja sa liecim na syfilis od aprila 2007 a rad pomenim svoje skusenosti s hocikym, kto ma taktiez problemy s touto chorobou. tak mailujte

tutut

Neviem odkiaľ ste lidi, ale vo Fakultnej na Mickiewiczovej je perfektné kožné, čiže dermatovenerológia, kam sa chodí aj s vecami ako syfilis. Nevyzerá to tam veľmi pozitívne, lebo spomínaná nemocnica nie je Chicago Hope, ale lekári sú tam skvelí, najmä pani prednostka MUDr. Mária Šimaljaková je geniálna. Vtipná ale diskrétna, super, super.

1243567988242

hej gigi ked ta už bolia klby tak to je už velmi zle ak ihned nepojdeš do doktora tak ta to v najbliších rokoch zloží a už na trvalo