milovanie

ninika

hee presne ako ja..ja som myslela na to iste na co ty..aj mi to chodilo hlavou...ale ked budes mat kondom (a budes ho spravne pouzivat) alebo anitku nemas sa coho bat..a poviem ti ze milovanie s clovekom ktoreho milujes za to STOJIII :)

sona

Pampusik, je veľmi dobre, ze s otazkou (prveho)milovania myslíš aj na antikoncepciu. Pretože dievčatá v tvojom veku to akosi vynechávajú. Ak chceš začať žiť pohlavným životom, tak navšív gynekológa a on ti poradí, aká ochrana by bola pre teba najvhodnejšia. 100% sa nespoliehaj na plodné/neplodné dni!!! ...a najlepšia ochrana = žiadny sex!!!

igris

pampusik, iba na to prosiiiim nespoliehaj, nie je to bezpecne, myslim si ze dobre poznam svoje telo a tiez na to nespolieham , pouzila som to v opacnom pripade ked som chcela otehotniet :).

igris

prvy, druhy,....tisici , to je jedno kolkaty krat to je, trosku si este "citaj" knizky o menstruacnom cykle, ovulacii, plodnych a neplodnych dnoch, a OCHRANE. :)

spasitel

Moja ty musis byt asi velmi mlada. Mila moja dva krat si rozmysli co spravis. Mohla by si to raz lutovat ..aj tym ze otehotnies hnet na prvy krat.