Nenormalny strach zo zubara

Príspevok v téme: Nenormalny strach zo zubara
strachoprdka

dobry den,mam velky problem,straaaaasne sa bojim zubara,kym som bola dieta tak sa to zdalo vsetkym normalne ale uz mam 22 rokov vobec nechodim k zubarovi iba ked ma uz naozaj boli zub ako naposledy...ale to co tam svaram je chore a nedokazem to nijako ovladnut,klepem sa ako osika srdce mi bije az v krku a slzy tecu prudom,a to sa ma este ani ndotkne a ked zacne vrtat tak skuvinam na celu cakaren proste ako male decko,velmi sa za seba hanbim:( aj zubarka mi nadava ze uz niesom mala,nema na mna nervy a tak:(( a teraz mam zs obrovsky kaz,bola som objednana az davno ale neodvazila som sa tam ist,minule to bolo proste neznesitelne:(( a teraz v utorok mam termin a musim tam ist,prosim,nevie niekto o nejakych liekoch na ukludnenie alebo tak? prosiim prosiiim hroozne sa bojim,stale na to myslim z tyzden aj nocne mory mam z toho uz:((pomozte mi niekto prosiiim:((

REENI

No ja sa tiež velmi bojim zubarov ale odkedy som spoznala ambulanciu doktora Mareka Salku v pistanoch tak nie tu ti umrtvia zub pri každom osetreni i pri malých kazoch a ta atmosfera tu na tejto klinike je super je to sice drahsie ale radsej dam na zuby radim ak ti to financne vyhovuje najdi si takeho zubara ktory bude mat s tebou trpezlivost najme sukromnici vyhoveju cloveku najviac nechapem tiež preco nam vrtaju zuby bez nej ako keby sme boli neživé tvory a myslia si ze vsetci to vydržime ako keby sa nam to pacilo ich praktiky